reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
ja kiedys poszlam na usg do kliniki invimed - tam moja lekarka przyjmuje tez no i bylam wlewy z intralipidu zrobic na komorki NK
jakiez bylo moje zdziwienie ze sprzet maja jeszcze gorszy niz w luxmedzie
ja bylam pewna ze klinika co robi invitro to musi wszystko super sprawdzac na usg a tu guzik sprzet stary jak swiat ... serio masakra
Kurcze, a o którym invimedzie mówisz? Dawno to było? Ja jestem w Poznaniu i powiedziałabym raczej ze mają dobry sprzęt.
 
Tez bym chciała do tej grupy prywatnej @julianap

A powiecie mi jak wyglądają serduszka na usg? Czy to jest taka migająca kropka? Nawet nie wiem bo ta Pani nic mi nie tłumaczyła, dwie kropki były od razu i myślałam że jedna to serce (bo powiedziała że jest i bije dobrze), a druga jakaś kontrolna, bo dopiero później powiedziała mi że jest dwójka dzieci...
 
Odpisała mi Adminka.
Będzie nowy, prywatny wątek:)
I mogą być dwie moderatorki.

Dajcie znać proszę, kogo podać. Mogę być ja, o ile chcecie, bo nikt mi widzę znać nie daje😆 Czekam na Wasze zdanie. Czy jest jakaś chętna?:) Potrzebuje wtedy i tak drugiej 😊

Listę osób wyślę jej jutro.
Ja też chcę do grupy 😁
 
Tez bym chciała do tej grupy prywatnej @julianap

A powiecie mi jak wyglądają serduszka na usg? Czy to jest taka migająca kropka? Nawet nie wiem bo ta Pani nic mi nie tłumaczyła, dwie kropki były od razu i myślałam że jedna to serce (bo powiedziała że jest i bije dobrze), a druga jakaś kontrolna, bo dopiero później powiedziała mi że jest dwójka dzieci...
Bliźniaki będziesz miała? 😁
 
reklama
Bliźniaki będziesz miała? 😁
Tak, pisałam wczoraj wieczorem. Jednojajowe jednoowodniowe, a czy jednokosmówkowe to jeszcze nie wiem. To podobno bardzo trudna ciąża. Jutro mam zaplanowaną wizytę u lekarki, u której miałam odwołać, ale jeśli nic innego dzisiaj nie znajdę to pójdę do niej i zobaczę co ona powie. Na pewno jest bardziej konkretna niż ta z wczoraj...
D6DF9CF2-42E3-4165-90C1-446C12391EC6.jpeg
 
Do góry