reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, stworzyłam ukrytą grupę żeby nikt niechciany, nieznajomy Nas nie odkrył 😁😁😂
Jeśli któraś chce dołączyć to proszę o wiadomość prywatna i wyślę link.
Zdajemy sobie sprawę że możemy za jakiś czas wchodzić w tematy prywatne i nie chciałybyśmy żeby gdzieś to ktoś wyniósł poza grupę.
Ja bym poprosila ;)
 
reklama
Dzisiaj miałam koszmarną noc...śniły mi się głupoty i w dodatku mam schizy, że coś jest nie tak bo jakoś tak mniej objawy czuje. Nie wiem czy to przez to, że się przyzwyczaiłam czy rzeczywiście czuje mniej. Piersi na początku bardzo mnie bolały, a teraz jakby mniej. Brzuch od czasu do czasu zakluje...a ginekolog dopiero za tydzień 😱
Mnie też już tak mocno piersi nie bola i mam schizy mam wrażenie że z dnia na dzień coraz mniej mnie bola . Ale za to mam mega mdlosci i co chwilę boli mnie podbrzusze raz po prawej raz po lewej stronie . A wizyta dopiero 30.07 ja chyba oszaleje
 
Biorąc pod uwagę to, że Cie od razu nastraszyła, to pewnie nawet nie zarejestrowała tego, że powiedziała tylko o jednym serduszku. Jutro masz wizytę u kogoś innego chyba prawda? Mam nadzieję, że trafisz na rzetelniejszego lekarza, który wszystko Ci pięknie wytłumaczy ❤️


Jeśli masz taką możliwość, to umów się do kogoś z lepszym sprzętem :) zawsze będziesz spokojniejsza.

Przede mną dzisiaj ciężki dzień. Syn postanowił obudzić się o 6:40 🤣 jestem ledwo żywa😁
Udało mi się przełożyć jutrzejszą wizytę na dzisiaj na 21:00- po pacjentkach. Zobaczę co ta Pani tam zobaczy
 
Rany dziewczyny zaraz u mnie 8 tydzień 😬 ale szybko to wszystko leci, niby od wizyty do wizyty się dłuży ale z perspektywy czasu nie wiem kiedy to minęło...
No strasznie szybko 😀😀
U mnie dzisiaj w aplikacji coś takiego 😱
Nie rozumiem chyba tych obliczeń 😅
 

Załączniki

  • 20210721_091147.jpg
    20210721_091147.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 68
Ja chodzę prywatnie do ginekolog we Wrocławiu, przez całe 2 lata starań o maluszka wiec ona będzie moim lekarzem prowadzącym, a tym samym rodzić planuję w szpitalu na Chałubińskiego tam gdzie ona pracuje. Mam w swoim mieście szpital gdzie niby porodówka ma bardzo dobre opinie ale zrobił się z tego trochę prywatny szpital - zapłacisz to będzie super, a jak nie to może być różnie. Ponadto stawiają bardzo na naturalne porody, czasem wręcz są wszelka cenę… no i szpital w Oleśnicy zasłynął ostatnio w całej Polsce przez wypowiedzi Pani dyrektorki o otyłości w ciąży 🙈
Ja tez wcześniej myslalam o klinikach, ale one maja być zamykane :( nie wiem czy to prawda ale na gazecie wrocławskiej kilka dni temu widziałam takie info. Ja właśnie najbardziej jestem za Strzelinem i w ginemedica pracuje lekarka która tam pracuje. Ja jestem po dwóch cięciach i boje się Oleśnicy ;p a szczegolnie po tej ostatniej akcji :p
Wcześniej dwa razy rodziłam na borowskiej i tez miałam lekarza prowadzącego co tam pracował ale tam jest taki przemiał - w ostatniej ciąży po porodzie leżałam na patologii ciąży bo na oddziale noworodkowym nie było miejsca ;p
 
reklama
Ja zachodniopomorskie

Ja bym jeszcze nie szła :) Ale Twoja decyzja :)

U mnie też niesamowicie mokro 🙊
Ja mam dom rodzinny w zachodniopomorskim :D blisko granicy województwa z pomorskim :p

Dokładnie tak ale już mam stresa a Wy jakie macie objawy ciąży?? Mnie strasznie bolą piersi i zaczynam chodzić częściej do łazienki
Mdłości i wymioty. I zaczynam być senna :p
P
Udało mi się przełożyć jutrzejszą wizytę na dzisiaj na 21:00- po pacjentkach. Zobaczę co ta Pani tam zobaczy
To super wiadomość! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok ❤️
 
Do góry