reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
W 5-6 tygodniu mozesz zobaczyc pecherzyk ciazowy/pecherzyk ciazowy z pecherzykiem zoltkowym/zarodek. Z kazdym mijajacym dniem jest wieksza szansa, ze zobaczysz cos wiecej niz tylko pecherzyk ciazowy, wiec uwazam, ze dobrze zrobilas nie przekladajac wizyty.
No właśnie zastanawia mnie czy jeden dzień może coś zdziałać.
Bo mogę iść jutro ale mogę i w piątek. I nie wiem co robic.
Czy mieć to za sobą czy stresować się jeszcze jeden dzień dłużej
 
Dokładnie[emoji4]
Poniżej aktualna lista. Sprawdźcie, czy jesteście i jak Was nie ma, a chcecie być w prywatnym wątku, to piszcie [emoji3][emoji4]
julianap
Lili 088
HeeyHeeey
ilonaz
mawis
babydust
stillgrey213
Marzenaaa12
marma53
Iskra87
Sollina
skorpion21
Nelaton
Milostka
marma53
EmiliaL
hania4899
godzbal
Paula55
Gabi99
Martuha
agabaj92
Małasyrenka
Elena91
developerka
Liana93
Wronka1
iza_rz_97
blanny
Sisinek
Gość1995
Poplątana9
patpat95
Travel92
Alanyaaa
JustLillD
Lytomka
Asjunia
Mikifyful
PaulaSz02
Weroniika_x
Alexz89
sylwia210295
Cukierkowa20pare
OsnowaM
Ania20719
smerfetka90
Wiolcia_6
Smerfetka94
majka89
Proszę o dopisanie
 
Jestem już po wizycie. Tak jak przypuszczałam, nadal puste pęcherze 🤷‍♀️ lekarz kazał czekać tydzień i jeszcze raz na wizytę i zlecił bhcg, dzisiaj mają być wyniki. Dzisiaj jestem 7+0 wg usg ostatniego. To był lekarz na nfz. W piątek jestem jeszcze umówiona do swojego lekarza prywatnie, może znowu stanie się cud i zarodek się pokaże.
Pęcherzyk jeden ma 15 mm, a drugi 8mm.
 

Załączniki

  • IMG_20210721_105238.jpg
    IMG_20210721_105238.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
Jestem już po wizycie. Tak jak przypuszczałam, nadal puste pęcherze 🤷‍♀️ lekarz kazał czekać tydzień i jeszcze raz na wizytę i zlecił bhcg, dzisiaj mają być wyniki. Dzisiaj jestem 7+0 wg usg ostatniego. To był lekarz na nfz. W piątek jestem jeszcze umówiona do swojego lekarza prywatnie, może znowu stanie się cud i zarodek się pokaże.
Pęcherzyk jeden ma 15 mm, a drugi 8mm.
Nie trać jeszcze nadzei kochana ❤️
 
Jestem już po wizycie. Tak jak przypuszczałam, nadal puste pęcherze 🤷‍♀️ lekarz kazał czekać tydzień i jeszcze raz na wizytę i zlecił bhcg, dzisiaj mają być wyniki. Dzisiaj jestem 7+0 wg usg ostatniego. To był lekarz na nfz. W piątek jestem jeszcze umówiona do swojego lekarza prywatnie, może znowu stanie się cud i zarodek się pokaże.
Pęcherzyk jeden ma 15 mm, a drugi 8mm.
może potrzebują troszkę więcej czasu, żeby się pokazać
 
reklama
Do góry