reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, mam wyniki bety... dzisiaj jest 24 dc.
Wynik <0,20 mlU/ml
Czyli nic z tego? 😢
 

Załączniki

  • beta hcg.jpg
    beta hcg.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 287
Dziewczyny, mam wyniki bety... dzisiaj jest 24 dc.
Wynik <0,20 mlU/ml
Czyli nic z tego? 😢
Jeśli jeden z testów wykazał ciążę to i krew też powinna wykazać. Niestety z tego wynika, że test fałszywie wskazał pozytywny wynik. I nic z tego. Ale głowa do góry i starajcie się dalej 😘
 
Dziewczyny życzę Wam zdrowia i spokojnych chwil w czasie ciąży ❤️
Liczyłam, że uda się od razu i maluch urodzi się w moje urodziny, bo tak pokazywał kalkulator.

Dzięki za wsparcie
 
Dziewczyny życzę Wam zdrowia i spokojnych chwil w czasie ciąży ❤️
Liczyłam, że uda się od razu i maluch urodzi się w moje urodziny, bo tak pokazywał kalkulator.

Dzięki za wsparcie
Nie ma sie co załamywać. W następnym cyklu starajcie się znowu ale bez spiny i stresu i na pewno się uda 😘
 
Dziewczyny życzę Wam zdrowia i spokojnych chwil w czasie ciąży ❤️
Liczyłam, że uda się od razu i maluch urodzi się w moje urodziny, bo tak pokazywał kalkulator.

Dzięki za wsparcie
Ojej szkoda:(
Następnym razem pewnie się uda 😊 Trzymam kciuki ✊✊😘

Dzięki za miłe slowa! Trzymaj się ❤ Powodzenia!
 
A to kiedy miałaś ostatni okres? Bo u mnie cykl 31 dni. Okres 25 maja. 25 czerwca powinnam mieć następny (co może nie nastąpić 😂) . Z wyliczeń wychodzi 4 tydzień więc najbezpieczniej u mnie jest pójść za dwa tygodnie. Do tego czasu staram się nie stresować i nie myśleć co by było gdyby.
Ja miałam 26 maja, cykl to 27-28 dni czyli tak powinnam dostac jutro lub w środę, co też może nie nastąpić.🙊Przy ostatnim pozytywnym teście byłam w 5 tyg. u gina i nie było nawet pęcherzyka i mówili, że to biochem., A w 6 się już pojawił więc nie chce znowu tego samego przechodzić...ciągle mnie na betę wysyłali bo była dobra, a nic nie widać ..a potem zarodka nie było...więc teraz chciałabym aby już był ten zarodek chociaż 🙏
 
Dziewczyny życzę Wam zdrowia i spokojnych chwil w czasie ciąży ❤️
Liczyłam, że uda się od razu i maluch urodzi się w moje urodziny, bo tak pokazywał kalkulator.

Dzięki za wsparcie
Oj, przykro mi bardzo ...znam tą sytuację, też miałam poprzedni termin na urodziny :(
Trzymam kciuki za szybki powrót okresu i działajcie dalej !!! 😘
 
reklama
Ja to się zapisałam w sumie na sobotę 26.06 do gina w luxie. Muszę w sumie się szybko skonsultować w innych kwestiach jeszcze i tez z uwagi na leki, które na stałe przyjmuje 😛 Może akurat będę miała to szczęście, że coś się podczas badania już zobaczy i potwierdzi. Będzie wtedy wg preglife 4+4, więc małe szanse. W każdym razie i tak muszę iść i tak. Ciążę będę prowadzić generalnie prywatnie i akurat mój lekarz wybiera się na urlop teraz więc pierwszy u niego termin będę mam dopiero na 30 lipca:( Do tego czasu planuje w luxie wykonywać wszystkie w sumie badania, które mam w pakiecie. I koło 6 tygodnia się jeszcze przejdę, czyli koło 5-9.07.
 
Do góry