reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Powiem dzieciom najpierw ale dopiero po wynikach nifty i prenatalnych czyli najczesniej w polowie sierpnia
Potem dzieci wyglądają reszcie [emoji41]
Ahahhaha dzieciaki to są niezłe stworki 😂
Pamiętam jak byłam w ciąży z byłym mężem i mieszkaliśmy w jego miejscowości.
Córka jego brata wygadała nawet u siebie w przedszkolu 😂😂
 
reklama
Witam się w piątek 🙂
Was też tak męczą zaparcia? 😐
Kiedyś robiąc kawę mogłam już lecieć do łazienki 😂 a teraz... Tragedia..
 
Tak z ciekawosci: kiedy mówicie o ciąży? Rodzinie, znajomym itp ?;) ja bym chciała jak najpóźniej:p jestem z tych "dmuchać na zimne"
U mnie wie tylko mąż, przyjaciółka i 3 bliskie koleżanki. Rodzice i rodzeństwo pewnie się dowiedzą jak w pierwszej ciąży czyli ok 8.tyg. Reszcie powiem po prenatalnych :)


Witam się w piątek 🙂
Was też tak męczą zaparcia? 😐
Kiedyś robiąc kawę mogłam już lecieć do łazienki 😂 a teraz... Tragedia..
Mnie jeszcze nie, chociaż zniknęły już moje „godziny” i po prostu chodzę o rożnej porze.
polecam lactulosum, tylko dziadostwo słodkie :p
 
Witam się w piątek 🙂
Was też tak męczą zaparcia? 😐
Kiedyś robiąc kawę mogłam już lecieć do łazienki 😂 a teraz... Tragedia..
Tak od początku,w każdej ciąży. Jedyny skuteczny sposób prócz błonnika to podłożyć coś pod nogi Tak aby kolana były na wysokości piersi. Wydawało mi się to głupie,ale naprawdę pomaga
 
reklama
Do góry