reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja uwielbiam siemie i pilam je przez kilka miesiecy, ale chyba przeginalam z iloscia siemienia (zaparzalam pol kubka zmielonych ziaren) i wlasnie po nim mialam problemy. Byc moze tez za malo pilam wody jedzac siemie. W kazdym razie odkad zaszlam w ciaze przestalam pic, nawet nie wiem dlaczego, po prostu zapominalam rano i zaparcia minely.
Tak, siemie może też 'zatkać' właśnie, jak się popija mało wody 😁 ja jeszcze dodatkowo staram się rozgryzać ziarenka. Zawsze zostają suszone śliwki, ale mi przez gardło by nie przeszły 😂😂😂
 
Dziewczyny, siedzę przed gabinetem. Udało mi się dostać do gin przed jego urlopem [emoji28](jest lekko wkurzony, że przyszłam, bo on już chce jechać na urlop).
Już wiem jak się czułyście przed 1 wizytą,a nic nie widzieliście. Serce mi zaraz wyskoczy, tak się boję. Jestem 7+3
Trzymamy kciuki, będzie dobrze [emoji4]
 
Mam to samo .. dziś rano dalej mnie trzyma.. mdli mnie jak cholera
wcześniej już chyba dziewczyny o tym pisały, ale tyle tu tych stron, ze ja jeszcze raz bardzo polecam zaparzyć sobie świeży imbir. Mnie to ratuje, bo codziennie rano ledwo żyje, a gorąca woda z imbirem mi bardzo pomaga :)
 
Jestem po wizycie ,uspokojona maksymalnie :) Ciąża rozwija się prawidłowo,a torbiel już sie zmniejszyl do 38mm z 5cm.wysokimi przyrostami i wartosciami bety mam sie nie denerwować-to nic nie znaczy ,wazne ,ze przyrasta.Tydzien temu mialam pecherzyk ciążowy 3mm ,a dziś jest pecherzyk zoltkowy i zarodek 2,5 mm😍 Co do serduszka -coś sie zaczyna ale aorta zakłócala odczyt.Na plamienia dostalam duphaston.Dzis mam 5+6
 

Załączniki

  • 20210723_095658.jpg
    20210723_095658.jpg
    691 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, siedzę przed gabinetem. Udało mi się dostać do gin przed jego urlopem 😅(jest lekko wkurzony, że przyszłam, bo on już chce jechać na urlop).
Już wiem jak się czułyście przed 1 wizytą,a nic nie widzieliście. Serce mi zaraz wyskoczy, tak się boję. Jestem 7+3
Na pewno wszystko będzie ok, daj szybciutko znać po!
Ja właśnie jadę do labo oddać krew na badania, które gin zlecił. :)
 
Do góry