reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

To było jednorazowe? Czy się powtórzyło? Jeżeli by się powtórzyło z większą ilością, to bym pojechała na IP.


Super! To czekamy na wizytę za tydzień! :)


jeny, dziewczyny! Jaki ja mam rollercoaster po soku jabłkowym! Dzisiaj cały dzień było względnie z mdłościami. Nawet obiad mi wszedł, a po tym soku to chyba zwymiotowałam jedzenie z komunii nawet🤣 jest masakra😭 na najgorszym kacu tak nie miałam jak teraz
Łączę się z Tobą w bólu , mam to samo , codziennie rano się czuje jakbym dzien wcześniej ostro przyimprezowala 🤢🤢🤢

Teraz dałam kotu jeść i zapach jego karmy mnie tak odrzuca......
Myślałam że dziewczyny przesadzają z tymi nudnościami ale na prawdę to potrafi zniszczyć cały dzień... 😳🙈
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja do dziś mam różnice między om a USG około 4 dni ale taka różnica to nie różnica :)
Hmm, to ciekawe. Niektóre dziewczyny chyba tu pisały ze OM różni się z USG nawet jak nie miały zarodka. Zresztą mi lekarz też powiedziała w którym jestem tc a nie było wtedy zarodka. Teoretycznie jestem 6+2 a ty 6+1 więc prawie żadna różnica 😉
 
Łączę się z Tobą w bólu , mam to samo , codziennie rano się czuje jakbym dzien wcześniej ostro przyimprowizowala 🤢🤢🤢

Teraz dałam kotu jeść i zapach jego karmy mnie tak odrzuca......
Myślałam że dziewczyny przesadzają z tymi nudnościami ale na prawdę to potrafi zniszczyć cały dzień... 😳🙈
Dzień dobry Dziewczyny 😊
Nudności nie tylko potrafią zniszczyć dzień ale i noc przekonałam się o tym dzisiaj. 🤢 OMG A zapachy oooojeny wszystko mi śmierdzi...mój biedny pieseł i jego jedzenie ffffuuuuuu...chyba nie będziemy się narazie lubić 🤦‍♀️
 
Miałam podobną prace jak ty - 11 godzin, klienci, dostawy i rozkładanie towaru. W dodatku stres i zmęczenie. Od początku lipca jestem na L4 (ale tutaj też przeważało to, że mam ryzyko poronienia przez niską wagę).
No właśnie ja mam wizytę 4 sierpnia,to będzie 7 tydzień ciąży i myśle o tym. Mój partner mówi ze mam iść żeby sobie odpocząć bo u mnie niedość ze dużo roboty to jeszcze odpowiadam za cała zmianę i również za wszystkich.
 
Wow...czyli tak teraz wygląda mój szkrab ❤️❤️❤️ ciekawe jak u mnie będzie widać - będę już wtedy w 9+1
Szybko rosna nasze maleństwa ❤ To niesamowite jakie to są różnice z każdym usg🙉 🤗 A też ostatnio byłaś jakieś 2 tyg temu?

W ogóle dziewczyny dzień dobry!
Jestem w szoku jak szybko wstajecie w wolny dzień😀 I jak juz duzo mam do nadrobienia postów 😊
 
No właśnie ja mam wizytę 4 sierpnia,to będzie 7 tydzień ciąży i myśle o tym. Mój partner mówi ze mam iść żeby sobie odpocząć bo u mnie niedość ze dużo roboty to jeszcze odpowiadam za cała zmianę i również za wszystkich.

Ja mówię swojemu pracodawcy w przyszłym tygodniu, to będzie też 7+2. A mówię dlatego że co chwilę biegam do toalety, nagle się zrywając, mam słabsze chwilę gdzie muszę wyjść na zaplecze i odpocząć, wszystko zajmuje mi dwa razy więcej czasu niż wcześniej, mam problem ze skupieniem się jak np mam mdłości itd. nie mam pracy fizycznej, ale nie zmienia to faktu że za chwilę ktoś może pomyśleć że mi się nie chce , że się obijam itd.A tak, będzie wiadomo bo będzie wiedział i będę liczyć na wyrozumiałość szczególnie że czekają mnie 2 tygodnie w zastępstwie za kolezanke i nie wiem jak to ogarnę.. reasumując planuje do końca sierpnia pracować (niech kogoś znajdą za mnie) i spadam. Nie będę się męczyć dla idei
 
Hmm, to ciekawe. Niektóre dziewczyny chyba tu pisały ze OM różni się z USG nawet jak nie miały zarodka. Zresztą mi lekarz też powiedziała w którym jestem tc a nie było wtedy zarodka. Teoretycznie jestem 6+2 a ty 6+1 więc prawie żadna różnica 😉
No widzisz. A mi lekarz powiedział że dokładne tygodnie ciąży poda mi właśnie po zmierzeniu zarodka jak będzie
 
reklama
Ale świetnie! :)
A to mąż nie mógł być z Tobą? Mam nadzieję, że za dwa tygodnie lekarz nam pozwoli być razem.

Gdyby jakaś metoda badań była szkodliwa dla pacjentki czy dziecka, nie stosowaliby jej, chyba że byłaby to sytuacja realnego zagrożenia zdrowia pacjentki (np. RTG nie wykonuje się w ciąży, ale jeśli życie kobiety jest zagrożone, to nakładają kobiecie na brzuch odpowiedni pas ochraniający przed promieniowaniem gamma, bardzo wysokoenergetycznym). Gdyby USG było szkodliwe tak jak się mówi, to wszystkie dzieci byłyby albo chore albo zmarłyby. Inną sprawą jest to, że nawet bez dźwięku, dla uzyskania samego obrazu też wykorzystuje się ultradźwięki, a to, że słyszymy pracę serca to te same ultradźwięki (które dają obraz serduszka) tylko przetworzone na dźwięk. Więc idąc drogą rozumowania tych, którzy mówią, że słuchanie bicia serca dziecka jest dla niego szkodliwe, oznaczałoby, że KAŻDE badanie USG jest dla niego szkodliwe.
Z mojego doświadczenia podczas moich ciąż, to lekarze we wczesnym etapie tylko szybko sprawdzali parametry, żeby jak najbardziej skrócić czas badania usg. Nawet ten tu w małej miejscowości nie za bardzo chciał mi grzebać aparatem, powiedział, że szkoda maleństwa. Ordynator szpitala też na szybko, żeby tylko sprawdzić czy wszytko ok. No to najdłużej tylko prenatalne. Ale było pięknie tak leżeć i patrzeć z mężem na naszego syneczka 😍
Chciałabym żeby i teraz się udało.
W ogóle dziewczyny dzień dobry!
Jestem w szoku jak szybko wstajecie w wolny dzień😀 I jak juz duzo mam do nadrobienia postów 😊
Mój syneczek wstał dziś pięknie o 5:20 🙈
 
Do góry