reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Niestety nie...moje bóle głowy ostatnio trwały 3.5 dnia i myślałam, że zwariuję...
O rany, współczuję :( koniecznie zapytaj lekarza o jakiś lek mocniejszy, takie bóle głowy też nie są dobre dla maleństwa, myślę że Ci przepisze coś bezpiecznego. Ale poczytaj zanim weźmiesz, mi ostatnio lekarz powiedział że mogę brać furagine a podobno nie wolno w ciąży... Badz tu mądra i pisz wiersze
 
reklama
Laski powiedzcie mi..
Dostałam od tego nowego gina progesteron w globulkach. Jest to mój pierwszy raz z takimi lekami.
Dzisiaj zaaplikowałam poraz pierwszy i traaagicznie się poczułam.
Nagle okropne mdłości, straszne zawroty głowy i ciemność przed oczami. Ledwo doszłam z łazienki do łóżka.
Czy to może być przez te globulki?

Zawroty glowy sa jednym ze skutkow ubocznych utrogestanu, a mdlosci to po prostu skutek podwyzszonego progesteronu. Czemu lekarz zapisal Ci utrogestan? Z tego co kojarze nie plamilas, a na usg bylo wszystko ok. Badalas progesteron i masz go za malo?
 
Dziewczyny, co polecacie na mdlosci i nadwrazliwosc na zapachy?( imbir dziala na 5 min) Nie daje rady juz tak funkcjonowac. Z corka mdlosci byly zdecydowanie lzejsze. Teraz czuje sie jakbym zeszla z rollercostera...i smierdzi mi po prostu wszystko. Schudlam juz 3 kg 🤦🏻‍♀️
oj znam to teraz też mnie tak męczą. Bardzo mało jem bo nic nie smakuje dzisiaj od ponad tygodnia zjadłam obiad ... ja mam w lodówce pomaranczę i tak wycyckuje sobie albo cukierki lodowe troche tez pomagaja ale cudów nie ma. Na zapachy nic nie poradze chodzę z nosem w koszulce.
 
Zawroty glowy sa jednym ze skutkow ubocznych utrogestanu, a mdlosci to po prostu skutek podwyzszonego progesteronu. Czemu lekarz zapisal Ci utrogestan? Z tego co kojarze nie plamilas, a na usg bylo wszystko ok. Badalas progesteron i masz go za malo?
właśnie też miałam o to pytać...🤔 bo bardzo dużo z dziewczyn ma przepisany ten progesteron a mi lekarz nic nie mówił żeby zbadać czy coś 🤷‍♀️
 
Mnie dopadają w ostatnich dniach wahania nastroju, czasem mam ochotę nie wychodzić z łóżka przez cały dzień, jak dziś... Przespać wszystko. Na przemian radość i cicha nadzieja, że wszystko jest w porządku i wielki strach, niepewność, jakieś przytłoczenie 😔 Męcząca huśtawka. Może wizyta w piątek mnie uspokoi. Pewnie do kolejnej...
 
Witam was, czy macie już jakieś objawy ciąży ból piersi? Mdlosci ja zaczynam się martwić bo chudnę i mam brak apetytu
 
Badałam progesteron i wynik to 26,30 beta 4820,0 22 lipca i 23lipca 6444,0 strasznie się martwię żeby znowu się nie powtórzyło, dziś po przebudzeniu odcziwam ból gardła a w tedy też tak było i było to poronienie co sądzicie o wynikach? Wizyta u ginekologa dopiero w środę
 
Badałam progesteron i wynik to 26,30 beta 4820,0 22 lipca i 23lipca 6444,0 strasznie się martwię żeby znowu się nie powtórzyło, dziś po przebudzeniu odcziwam ból gardła a w tedy też tak było i było to poronienie co sądzicie o wynikach? Wizyta u ginekologa dopiero w środę
Przy takich wartościach bety się już nie mierzy a nawet jeśli to w odstępie 48 h a nie jednego dnia. A progesteron nie jest zły.
 
Dziewczyny czy macie sposoby na mdłości ? Bo u mnie jest tragedia a muszę chodzić do pracy 🥺 co może pomoc ? Zawsze na takie sprawy pomagała mi puszka zimnej pepsi No ale w ciąży to chyba średnio jest ja pic pomocy 🙏🙏
 
reklama
Do góry