reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny :) kiedy was mdli? Jeszcze przed jedzeniem czy po? Ja dzisiaj wstałam i wszystko było super dopóki nie zjadłam śniadania:/ w kościele tak mnie mdliło że myślałam że spadnę.
Silniej po południu. Ale zauważyłam, że mdłości nasilają mi się jak jestem głodna - dzisiaj zjedzenie kanapki pomogło i na razie odeszło :)
 
Nie mam żadnych objawow a co do apetytu to jem tak samo jak przed ciaza. U mnie w sumie nic się nie zmieniło, no może chodzę wcześniej spać
🌈 Jesteśmy tymi szczęśliwcami, którym ciąża służy i mogłyby w niej cały czas być 😂 Ja w pierwszej też się świetnie czułam. Teraz chodzę później spać, ale to dlatego, że w nocy czytam książki hahaha 😂 Ale nie mam żadnego problemu z zasypianiem czy coś :)
Wszystko zależy od lekarza. W dniu wizyty będę 9+1 i będę powoli odstawiac, niektóre biorą cała ciąże. Myślę że zależy z jakiego powodu się go bierze
Tak, dużo zależy, czemu lekarz przepisał. Np. duphaston, czyli dydrogesteronum bierze się nie tylko z powodu plamień na podtrzymanie ciąży (przy niskim progesteronie), ale ma też inne działanie jak np. hamuje skurcze macicy, działa na macicę rozluźniająco. ;)
 
Dzisiaj leżałem aż do 10 bałam się wstać żeby tylko mnie nie mdliło ale niestety nie pomogło w dodatku też dziwny smak w ustach... Dzisiaj wizyta, mam stres.
 
Dzisiaj leżałem aż do 10 bałam się wstać żeby tylko mnie nie mdliło ale niestety nie pomogło w dodatku też dziwny smak w ustach... Dzisiaj wizyta, mam stres.
Daj znać po wizycie co i jak :) Ja na szczęście niemam mdłości i nie wymiotuję jedynie to bolą mnie piersi i spala bym długo
 
reklama
Do góry