reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
A dziewczyny macie wlasnie jakas fajna aplikcje do polecenia? ☺️Mi sie bardzo podoba aplikacja HiMommy! Ale niestety mam jej podstawowe funkcje poniewaz za rozszerzony pakiet trzeba placić 🥺
 
Pomocy! Ma ktoś podobny problem? Mam OKROPNĄ fobię na badanie krwi... spać nie mogę, non stop o tym myślę. :/ mdleje wtedy, nieraz nie dało się pobrać, bo krew nie chciała lecieć... zwariuje z tym. Jakiekolwiek rady? 😭
 
Pomocy! Ma ktoś podobny problem? Mam OKROPNĄ fobię na badanie krwi... spać nie mogę, non stop o tym myślę. :/ mdleje wtedy, nieraz nie dało się pobrać, bo krew nie chciała lecieć... zwariuje z tym. Jakiekolwiek rady? 😭
na fobie to niestety rady nie mam ale jeśli krew nie chciala lecieć to postaraj się wypić ze 2 szklanki wody z rana żeby nawodnić się, wówczas nie powinno być problemu ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :) kiedy was mdli? Jeszcze przed jedzeniem czy po? Ja dzisiaj wstałam i wszystko było super dopóki nie zjadłam śniadania:/ w kościele tak mnie mdliło że myślałam że spadnę.
Mnie mdli cały dzień a i w nocy jak się przebudzę, to też.

Mnie mdli od samego rana do nocy, czasem z przerwa kilkugodzinna po poludniu. Przed jedzeniem, w trakcie i po ;)
Piąteczka siostro! 🖐🏻 Mam tak samo.

Pomocy! Ma ktoś podobny problem? Mam OKROPNĄ fobię na badanie krwi... spać nie mogę, non stop o tym myślę. :/ mdleje wtedy, nieraz nie dało się pobrać, bo krew nie chciała lecieć... zwariuje z tym. Jakiekolwiek rady? 😭
Niestety nie znam dobrego sposobu, bo ja z tych, co akurat uwielbiają mieć pobieraną krew ;)
Ale jeśli masz gęstą krew, to musisz wypić wodę z rana i powinno ładnie poleciec :)


Witajcie, jestem po teście. Aplikacja pokazuje mi datę porodu 31 marca. To o miesiąc dłużej od niektórych z Was 😀 Mogę dołączyć?
Póki co to jedynie pozytywny test, lekarz 11.08.
o rety! Sama końcóweczka! Witamy :D
 
Do góry