reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Pomocy! Ma ktoś podobny problem? Mam OKROPNĄ fobię na badanie krwi... spać nie mogę, non stop o tym myślę. :/ mdleje wtedy, nieraz nie dało się pobrać, bo krew nie chciała lecieć... zwariuje z tym. Jakiekolwiek rady? 😭
Ja kiedys mialam tak samo… staram sie nie patrzec na ten „zabieg”. Tez ostatnio za malo krwi mi polecialo i musieli jeszcze raz kłuć, ale juz przynajmniej wiem z ktorej zyly lepiej leci wiec podpowidam pielegniarce zawsze 😂 i tak jak dziewczyny pisza wode rano pic nie jedna pielegniarka mi to tez powiedziala
 
reklama
Do góry