reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Witam się i ja, termin koniec lutego początek marca sama dobrze nie wiem. W październiku urodziłam i dziś na teście ładna krecha.
IMG_20210621_080829.jpeg
 
reklama
Ja miałam 26 maja, cykl to 27-28 dni czyli tak powinnam dostac jutro lub w środę, co też może nie nastąpić.🙊Przy ostatnim pozytywnym teście byłam w 5 tyg. u gina i nie było nawet pęcherzyka i mówili, że to biochem., A w 6 się już pojawił więc nie chce znowu tego samego przechodzić...ciągle mnie na betę wysyłali bo była dobra, a nic nie widać ..a potem zarodka nie było...więc teraz chciałabym aby już był ten zarodek chociaż 🙏
Grunt by się nie stresować i wyluzować
Hej! Gratulacje 😊
Mi aplikacja wskazuje termin na 1 marca, ale myślę, że i tak pewnie jak będę rodzić to wcześniej😅
Mnie aplikacja wskazuje na 4 marca, ale to może różnie być.
 
Hej! Gratulacje [emoji4]
Mi aplikacja wskazuje termin na 1 marca, ale myślę, że i tak pewnie jak będę rodzić to wcześniej[emoji28]
Hej Tobie również gratulacje mi apki pokazują niby 26 luty ale nie wiem jak ginekolog zinterpetuje ostatnią miesiączkę do terminu porodu. No ja pierwszego urodziłam niecałe 2 tyg przed terminem [emoji1] a dzień przed porodem miałam wizytę u lekarza
 
Hej Tobie również gratulacje mi apki pokazują niby 26 luty ale nie wiem jak ginekolog zinterpetuje ostatnią miesiączkę do terminu porodu. No ja pierwszego urodziłam niecałe 2 tyg przed terminem [emoji1] a dzień przed porodem miałam wizytę u lekarza
A naturalnie rodziłaś?:)
Zobaczymy co wyjdzie z tymi terminami po usg 😄 Najbardziej wiarygodny to chyba na prenatalnych😊
 
A naturalnie rodziłaś?:)
Zobaczymy co wyjdzie z tymi terminami po usg [emoji1] Najbardziej wiarygodny to chyba na prenatalnych[emoji4]
Tak naturalnie i dość szybko poszło [emoji38] zobaczymy jak terminy wypadną. Ja się najpierw do lekarza muszę zapisać, ale zastanawiam się czy za 2 czy za 3 tygodnie.
 
A w pracy już coś mówiłyscie?
Nie, ja po ostatnich doświadczeniach wiem, że nie ma co się z tym spieszyć. I cale szczescie nie powiedzialam poprzednim razem, bo dziwnie czulabym się przed ludźmi po nieudanej ciąży. Dopiero po prenatalnych badaniach będę informować pracodawcę, jak będę miała pewność, że wszystko ok.
Edit: Oczywiście nie mówię o sytuacji, gdy nie można wykonywać dotychczasowej pracy z uwagi na ciążę, albo jest od samego początku wysokiego ryzyka to wtedy to trzeba zgłosić 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry