reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

każdy sprzęt jest inaczej ustawiony i dlatego te same mm daja inne wyniki
ja majac zarodek 4,6 mm mialam 6t1d ... wiec podejrzewam ze 6,7 daloby 6t3d ;) jakby przyjac ze zarodki rosna 1mm na dobe
dlatego nie powienno sie porownywac wynikow robionych przez innego gina na innym sprzecie bo jest niemiarodajny
A widzisz, czyli tak to. Bo już się zastanawiałam czy ja czegoś tu nie pojmuję 🙈
 
reklama
Właśnie kurcze to dziwne było.. Bo stałam. Zrobiło mi się strasznie niedobrze a za chwilę helikopter, ciemno przed oczami i uderzenie goraca
Co innego gdybym wstawała właśnie.
Ale ważne że to nie po lekach..
To, ze teraz zareagowalas lepiej nie znaczy, ze wczorajsze zawroty glowy nie byly po leku. Grunt, ze juz jest dobrze :)
 
Hej dziewczyny. Co sadzicie o podrozy samolotem w pierwszym trymestrze ciazy? Mam na mysli ok. 8 godzinna podroz.
 
Też miałam dwa poprzednie porody przez cięcie. Pierwszy tak jak ty brak postępu porodu po 14 godz a drugi zbyt duże bobo i jak tylko przyszły skurcze brali mnie na stół . Myślę jak to tym razem będzie. Chciałabym spróbować naturalnie ale nie wiem czy to już nie za duże ryzyko po tych 2 wcześniejszych cc.
Też się nad tym dzisiaj zastanawiałam i wydaje mi się że od razu pójdą cesarką ze względów bezpieczeństwa ale no nie wiem pewnie będą mnie pytać. U mnie minęło 8 lat od ostatniej. Ja po pierwszym porodzie po paru dniach trafiłam ponownie na stół ponieważ położna mnie tak załatwiła że wdała się infekcja🤷‍♀️
 
Też miałam dwa poprzednie porody przez cięcie. Pierwszy tak jak ty brak postępu porodu po 14 godz a drugi zbyt duże bobo i jak tylko przyszły skurcze brali mnie na stół . Myślę jak to tym razem będzie. Chciałabym spróbować naturalnie ale nie wiem czy to już nie za duże ryzyko po tych 2 wcześniejszych cc.
Jeśli z blizną wszystko ok, to można próbować rodzić naturalnie ;)
 
reklama
Do góry