reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Masz na myśli hipotrofie? ;) Hipotrofia w wywiadzie jest czynnikiem ryzyka, ale historia nie musi się powtórzyć. Przyczyn może być wiele, zależy jaka była u Ciebie. Ile maluch ważył?

Sorki, teraz odpowiem z sensem, bo wcześniej nie widziałam tego co napisałaś przed oznaczeniem mnie 🙈 Tak, raczej dzieciaczek znów będzie malutki, skoro przyczyną była budowa macicy. Ale 2600 to nie aż tak mało, nie martw się ;)
Dziękuję Ci bardzo :*

Jak się urodziłam, go miałam 2420 g. :))

O rety... To wielki stres Cię ogarnął. Dzwoniłaś już do lekarza?
Pocieszyłaś mnie :D

Ktora dzisiaj wizytuje?
Ja jutro [emoji43] choc troche sie uspokoilam bo dzisiaj juz dosyć szybko i wyraznie zlapalam serduszko maluszka na detektorze :)
Byle by tylko rosł maluszek dobrze
Ja też jutro! :)

A jaka masz macice? Ja mam w tylozgieciu i zastanwiam sie czy ma to znaczenie
Ja mam tyłozgięcie, ale u mnie dochodzi taka budowa, że mało co się rozciąga macica (miałam naprawdę mały brzuch jak szlam rodzic) dlatego się trochę boje :)
 
reklama
Egipt rzeczywiście jest ryzykowny przynajmniej w okresie ciąży. Też mieszkam na południu i w sumie do Włoch mam 10h drogi - prawie jak nad morze 😅 z lotów uwielbiam Grecję zwłaszcza Kretę ale może tym razem bardziej Malta, Katania we Włoszech albo Majorka 🤔 jeśli samochodem to wybór mały bo pozostają nam północne Włochy niedaleko Wenecji bądź Chorwacja w której nigdy nie byłam. Zobaczymy w takim razie co powie lekarz 🙂 Byleby nam nie pozamykali kierunków przez covid...
Chorwacja jest piękna, ale ja koniecznie chce piaszczystą plaże 😍 No i my jesteśmy tym typem wczasowiczów, że jedziemy na all, wszystko mamy pod nosem, wszystkie rozrywki są zapewnione w hotelu i nie trzeba z niego wcale wychodzić, jeśli nam się nie chce 😅
 
Egipt rzeczywiście jest ryzykowny przynajmniej w okresie ciąży. Też mieszkam na południu i w sumie do Włoch mam 10h drogi - prawie jak nad morze [emoji28] z lotów uwielbiam Grecję zwłaszcza Kretę ale może tym razem bardziej Malta, Katania we Włoszech albo Majorka [emoji848] jeśli samochodem to wybór mały bo pozostają nam północne Włochy niedaleko Wenecji bądź Chorwacja w której nigdy nie byłam. Zobaczymy w takim razie co powie lekarz [emoji846] Byleby nam nie pozamykali kierunków przez covid...
Na malte sa baaardzo restrykcyjne warunki przyjazdu
Wpuszczaja Tylko osoby w pelni zaszczypione

Naprawde kocham chorwacje polecam
 
Nie da rady, jestem na głębokiej wsi z dwójką dzieci.

Biorę 2x luteinę, lekarz kazał brać 4x jakby coś się działo. No to 4 razy.

Do domu wracam dopiero 3 sierpnia, staram się oszczędzać, ale w domu półtoraroczne dziecko, to wiadomo...
Już powiedziałem do męża, że więcej nie zachodzę w ciążę, za dużo stresu...

Ale wiecie co, gazuje mi na środku brzucha, a z mojego doświadczenia, to dobry znak więc tylko to utrzymuje mnie przy zdrowych zmysłach.
to dobrze ze chociaż masz już jakieś leki przy sobie, oszczędzaj się w miarę możliwości i odpoczywaj 🙂 przecież plamienie nie zawsze musi oznaczać zła wiadomość 🙂
Ps. Co znaczy że coś ci gazuje na środku brzucha? 😂😂
 
Hej dziewczyny, ja już po oddaniu 6 fiołek z krwią 😉 💪 dziś 6+4 🌷 czuję się super, nic mi nie dolega poza pobolewaniem podbrzusza i piersi.
W czwartek o 10.00 mam wizytę to będzie 7+0 😊
Trzymajcie kciuki ✊
Ps. Współczuję wam tych mdłości, mam nadzieję że mnie nie dopadną 😁

Hejka, ja też dzisiaj byłam na pobraniu 😁 u mnie dzisiaj 6+5 i wizytę mam w piątek 🙂 co do odczuć plamienia ustały (oszaleje z nimi) piersi bolą a poza tym tak samo nic mi nie dolega 🙂 Przed piątkową wizytą mam się zgłosić do pielęgniarek na ważenie itp i założy mi kartę.
 
reklama
Hej, ja jednak bylam w biochemicznej, żegnam się z Wami i życzę z całego serca żeby dzieci byly zdrowe no i ciążę bez przygód 😙 mam tylko pytanie jesli ktoras jest po biochem, ile trzeba odczekać czy od razu moge probowac po okresie?
trzymaj się mocno! Dużo zdrówka i powodzenia 🍀 przecież kiedyś musi się udać 😘😘
 
Do góry