reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Nie no Dziewczyny, ja mam dość :( Wczoraj mdłości od rana aż do północy kiedy wreszcie udało mi się zasnąć. Dzisiaj rano od razu mnie mdliło, ale myślałam że to z głodu. Zjadłam, godzinę było ok i od nowa... Tak mnie mdli, że aż robi mi się słabo. Nie umiem ani posprzątać, ani ugotować. Mąż jest po nocce, chciałam zabrać młodego na plac zabaw, żeby go nie budził, ale boje się, że w końcu zemdleje, bo tak się czuję. Do tego młody ma fazę na udawanie na zmianę dinozaura i goryla, krzyczy na cały głos i żadne prośby nie pomagają 🙈😂
Wez sobie moją córę.
Śpiewa cały dzień. Nieważne czy się bawi, ogląda, czy robi siku. Wszędzie, cały czas 😶😶😶
 
to dobrze 🙂 oby dalej z takim nastawieniem 🙂 u mnie to różnie 😂 wczoraj było gorzej, dziś już lepiej , i chyba tak będzie w kółko na zmianę z tym zamartwianiem się 😁
W piątek lekarzowi mówiłam tak samo. Raz super za chwilę czarne myśli.
Ale od wczoraj jakas spokojniejsza jestem.
Sama nie wiem czemu. Może podświadomie czuje ze jest ok
 
Nie no Dziewczyny, ja mam dość :( Wczoraj mdłości od rana aż do północy kiedy wreszcie udało mi się zasnąć. Dzisiaj rano od razu mnie mdliło, ale myślałam że to z głodu. Zjadłam, godzinę było ok i od nowa... Tak mnie mdli, że aż robi mi się słabo. Nie umiem ani posprzątać, ani ugotować. Mąż jest po nocce, chciałam zabrać młodego na plac zabaw, żeby go nie budził, ale boje się, że w końcu zemdleje, bo tak się czuję. Do tego młody ma fazę na udawanie na zmianę dinozaura i goryla, krzyczy na cały głos i żadne prośby nie pomagają 🙈😂
Ja za mało odpukałam pisząc wcześniej, że dzisiaj super. Było super dopóki nie zjadłam śniadania i nie napiłam się wody. Eh. Mój młody dzisiaj ma fazę na mówienie na zmianę mamaamamama, taatatatat, łałałała 🤣 i tak co chwila. Rety 🤣🤦🏻‍♀️
 
Ja za mało odpukałam pisząc wcześniej, że dzisiaj super. Było super dopóki nie zjadłam śniadania i nie napiłam się wody. Eh. Mój młody dzisiaj ma fazę na mówienie na zmianę mamaamamama, taatatatat, łałałała 🤣 i tak co chwila. Rety 🤣🤦🏻‍♀️
W jakim wieku jest twój synek? U nas jeszcze w przerwach między byciem gorylem a dinozaurem negocjuje, żeby jechać do dziadków. Dobrze, że za jakieś 2-3 tygodnie się tam przeprowadzamy, bo kończymy remont swojego piętra i będzie mógł do nich chodzić kiedy będzie chciał, a ja nie będę wiecznie słuchać "baba! dziadzia!" 😂
 
Nie wpuszczaja...
Wiekszosc kolonii dziececych odwolali. Pozamykali wiekszosc atrakcji dla dzieci i młodzieży
Masakra 😱 Ja z mężem jestem zaszczepiona ale jak z dziećmi robią problem to podziękujemy...
Boję się jakie obostrzenia będą we wrześniu... trzeba będzie celować początek września póki nie pozamykają granic.
 
reklama
Do góry