reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej kobietki witam się z Wami. 5tc ciąży. 30.03 termin 🌷
Pecherzyk ok, Beta 3200
 

Załączniki

  • AA4E6223-A632-4A0E-875B-DFDCCB236789.jpeg
    AA4E6223-A632-4A0E-875B-DFDCCB236789.jpeg
    1 011,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Super 😃 widzisz niepotrzebnie się stresowałaś 😃 jeśli chodzi o prenatalne to będziesz robiła z krwi czy chodzi o usg genetyczne? Ja do następnego piątku się jeszcze trochę pomęczę 😉 mam nadzieję, że też usłyszę dobre wieści 🙂 powiedz mi jeszcze czy bierzesz luteinę? Zastanawiam się czy będę miała ja brać przez całą ciąże bo mam wrażenie, że ten okropny smak wzmaga moje wymioty, które itak dają popalić
Biorę luteinę 3x1 I nie mówi nic o odstawieniu a co do prenatalnych to mam zadzwonić i w ovum powiedzą mi do I jak ale raczej usg. Może jestem dziwna ale nie czuje smaku luteiny 😀
 
Biorę luteinę 3x1 I nie mówi nic o odstawieniu a co do prenatalnych to mam zadzwonić i w ovum powiedzą mi do I jak ale raczej usg. Może jestem dziwna ale nie czuje smaku luteiny 😀
A bierzesz luteinę 50? Mi kiedyś też jej smak nie przeszkadzał ale odkąd zaczęły mnie męczyć wymioty na samą myśl o lekach robi mi się nie dobrze 🤮
 
Mój gin zmierzył, ale mi nie powiedział- stwierdził, że będę świrować, jak będę porównywała rozmiary :p
To niestety mamy podoba naturę. Mi powiedział, ze ok. Rozmiar i kształt, ale za tydzień mam przyjść na serduszko bijące. Może będzie już 6tc wtedy będzie
 
reklama
Jakie dawki encortonu mialas i z jakiego powodu. Jak ci kazal lejarz dawki zmniejszać
Mnie lekarka jeszcze utrzymala a ja juz bym sie chciala pozbyc ich
Mam serio lekowstret jak mam polknac tabletke (zwlaszcza encorton jest ohydny) to mnie wstrzasa :(
Chyba poproszę lekarke na nastepnej wizycie o odstawienie skoro wszystko jest ok
Ja biorę leki z powodu krzepliwości krwi i mam brać pół tabletki przez tydzień a później koniec a brałam jedna dziennie
 
Do góry