reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kochana ja miałam tak spłaszczony pęcherzyk że na usg wyglądał grubsza kartka papieru 😊 moj lekarz powiedział że to ze stresu a teraz Mam bardzo dobrze rozwijającą się ciążę także nie martw się i odpoczywaj 😚
Dziękuje ❤️ staram się być dobrej myśli, ale są gorsze momenty.. Mimo wszystko wierzę w moja fasolkę 💕 choć wiem, że we wtorek żołądek w gardle murowany 🙈 w którym tygodniu/dniu ciąży pecherzyk był u Ciebie już ładniejszy? Pamiętasz? 😊 Lekarz co prawda nie mówił nic, że mam jakoś szczegółnie lezec/odpoczywać, ale tyle ile to robię przez ostatnie 2 tygodnie, to jeszcze nigdy nie leżałam 😅 robie tylko niezbędne minimum 🙈
 
Dziękuje ❤️ staram się być dobrej myśli, ale są gorsze momenty.. Mimo wszystko wierzę w moja fasolkę 💕 choć wiem, że we wtorek żołądek w gardle murowany 🙈 w którym tygodniu/dniu ciąży pecherzyk był u Ciebie już ładniejszy? Pamiętasz? 😊 Lekarz co prawda nie mówił nic, że mam jakoś szczegółnie lezec/odpoczywać, ale tyle ile to robię przez ostatnie 2 tygodnie, to jeszcze nigdy nie leżałam 😅 robie tylko niezbędne minimum 🙈
4+6 spłaszczony a 7+0 już piękny z zarodkiem i serduszkiem 😊
 
Z OM to 5+5, z usg 4+5 (taki wiek jest absolutnie niemożliwy). Serduszko chyba już powinno być widoczne na tym etapie... :(
Nie pamiętam co dokładnie mówiła, ale coś w tym stylu, że coś tam widać i że z tego pewnie będzie się tworzył zarodek. Jakaś plamka czy coś w tym stylu. Zarodek nie został uwidoczniony. Za tydzień mamy powtórzyć usg
W 5t5d serduszko widac baaaardzo rzadko
 
Czy możesz przesłać mi na priv swoje usg(bez danych)
Chciałabym porównać [emoji119][emoji171] u mnie tez jest lekko lezkowaty
Wiem ze kazda z nas porownuje mimo wszystko ale porownywanie naprawde nie ma sensu. Nawet nie powinno się porównywać tej samej ciazy a usg wykonane na 2 roznych sprzętach i 2 roznych lekarzy. Bo wyniki nie wyjda miarodajne. Sama wiem bo usg robione przez moją ginke a lekarza w luxmedzie to jakby 2 rozne ciaze... Ile stresu przez to niepotrzebnego...
 
Cześć dziewczyny, nie odzywałam się przez trzy tygodnie bo było podejrzenie pustego jaja i tak grzecznie czekałam do usg, a byłam na wakacjach. Niestety w piątek potwierdziło się puste jajo, jestem już po zabiegu. Trzymajcie się mocno, życzę wam nudnych bez problemów cudownych ciąż i zdrowych dzieciaczków. Żegnam się i powodzenia 😀
 
Kochana ja miałam tak spłaszczony pęcherzyk że na usg wyglądał grubsza kartka papieru 😊 moj lekarz powiedział że to ze stresu a teraz Mam bardzo dobrze rozwijającą się ciążę także nie martw się i odpoczywaj 😚
U mnie było to samo na pierwszym usg pęcherzy h spłaszczony co prawdopodobnie było spowodowane stresem więc szkoda nerwów na zapas 🙂
 
reklama
W 5t5d serduszko widac baaaardzo rzadko
Nawet jeśli nie widać, to jednak 2 rzeczy przemawiają za tym, że nie jest dobrze: 1. Wielkość ciąży wygląda na tydzień młodszą (co jest niemożliwe), 2. Przyrost beta hcg 38,4%. Jeszcze staram się trzymać myśli, że wyniki bety robiłam każde w innym laboratorium, wiec może różnice w sprzęcie... (chociaż mało prawdopodobne, że aż tyle %), no i tego, że te urządzenia do usg są różne, więc może znów nie trafiłam na dobry sprzęt i stąd taka różnica w wieku ciąży... Wiem, że głupio próbuję jeszcze sobie tłaczyć, ale dopóki nie powiedzą mi, że nic z tego to i tak się będę łudziła...
Najtrudniejsze jest to, że pojawiły mi się mdłości i mam tkliwe cycki. Czuję się ciążowo, a wiem, że raczej nic z tego nie będzie
 
Do góry