reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ja póki co 5 tydz. Za chwilę 6 tydz. się zaczyna nie mam żadnych mdłości. BARDZO bolesne tkliwe piersi mam, ból w okolicy ledźwi az nie moge usiedzieć...Spadki sil mam takie mocne ze musze sie położyć odpocząć albo nawet drzemkę złapać co u mnie jest czymś niespotykanym. Teściowa pytała już czy nic mnie nie boli.... oprócz męża jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Ja nadal mam ochotę na kawę... jak to u Was jest obecnie z kawą ?macie jakies zamienniki kawy ?czy na małą filiżankę kawy z mlekiem mozemy sobie pozwolić ?
 
Dziewczyny ja póki co 5 tydz. Za chwilę 6 tydz. się zaczyna nie mam żadnych mdłości. Spadki sil mam takie mocne ze musze sie położyć odpocząć albo nawet drzemkę złapać co u mnie jest czymś niespotykanym. Teściowa pytała już czy nic mnie nie boli.... A i ja nadal mam ochotę na kawę... jak to u Was jest obecnie z kawą ?macie jakies zamienniki kawy ?czy na małą filiżankę kawy z mlekiem mozemy sobie pozwolić ?
Jak mam ochotę to piję jedną czarną w ciągu dnia. Myślę, że z umiarem można spokojnie się napić :)
 
@WiosennyTulipan Na kiedy masz termin ?ja 30.03. U mnie to dopiero 5 tydz.

Na 16.03 :) Ale mi się dłużą te tygodnie, oby szybciej leciały! Widzę, że teraz napisałaś o dolegliwościach. Ja ogólnie czuje się bardzo dobrze, trochę nie miałam apetytu, może z dwa razy było mi niedobrze a tak to czuje się świetnie. Kocham kawę i ograniczyłam się do jednej dziennie, przed ciążą piłam dwie.
 
reklama
Na 16.03 :) Ale mi się dłużą te tygodnie, oby szybciej leciały! Widzę, że teraz napisałaś o dolegliwościach. Ja ogólnie czuje się bardzo dobrze, trochę nie miałam apetytu, może z dwa razy było mi niedobrze a tak to czuje się świetnie. Kocham kawę i ograniczyłam się do jednej dziennie, przed ciążą piłam dwie.
Ja pije małą białą kawę, staram sie nawet nie do końca całą filiżankę i nie jest mocna ale byłam ciekawa Waszych opinii.ja po prostu mam na kawę ochotę 😁😁
 
Do góry