reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny odebrałam wynik bet
Wg usg dokładnie u mnie był to 7+0, a z @ 7+3 😊 u Ciebie też na pewno już będzie widać ❤️
U mnie z okresu jest 6 tydz. równy a beta mam wynik z wczoraj 6 582 , pierwszy raz robilam i nie wiem czy to jest wynik ok... moze wieksze macie doświadczenie.widze widełki ale chciałam się u Was upewnić ❤
 
Dziewczyny odebrałam wynik bet

U mnie z okresu jest 6 tydz. równy a beta mam wynik z wczoraj 6 582 , pierwszy raz robilam i nie wiem czy to jest wynik ok... moze wieksze macie doświadczenie.widze widełki ale chciałam się u Was upewnić [emoji173]
Poziom bety to kwestia indywidualna u każdej z nas. Ja miałam niskie wartości, a z USG wszystko ok jest.
Jak jest w normach to ok [emoji108] ale przy takich wartościach już nie musi przyrastac tak jak na początku.
 
Dziewczyny odebrałam wynik bet

U mnie z okresu jest 6 tydz. równy a beta mam wynik z wczoraj 6 582 , pierwszy raz robilam i nie wiem czy to jest wynik ok... moze wieksze macie doświadczenie.widze widełki ale chciałam się u Was upewnić ❤
Wg norm jest oki, w becie generalnie ważniejszy jest przyrost niż ogólna wartość, bo widełki są bardzo szerokie, tylko powyżej 6000 przyrost jest niższy już, więc nie wiem, czy jest sens porównywać 🤔 ja robiłam powyżej tej wartości też, ale już nie patrzyłam na przyrosty, tylko na to że po prostu rośnie - dla własnej wiedzy, ale raczej tego się nie poleca - teraz ważniejsze już usg 😅
 
reklama
Cieszę się ❤ możesz napisać w którym.tygodniu badanie miałaś ?ja będę za tydzień to będzie 7 tyg i 1 dzień myślę że będzie widać
Ja w pierwszej ciąży miałam serduszko w 6+2. Teraz byłam na wizycie w 6+3 i również już było, także na pewno coś zobaczysz ;)


Dziewczyny odebrałam wynik bet

U mnie z okresu jest 6 tydz. równy a beta mam wynik z wczoraj 6 582 , pierwszy raz robilam i nie wiem czy to jest wynik ok... moze wieksze macie doświadczenie.widze widełki ale chciałam się u Was upewnić ❤
Beta jest kwestią induwidualną. W pierwszej ciąży 2 dni po @ miałam 108. W tej ciąży tydzień przed @ już 56 ;)
Najlepiej sprawdzić przyrost ;)

Wieczorem prześlę Wasze nicki do moderatorki :) może jeszcze ktoś będzie chciał dołączyć
 
Do góry