reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

To mamy ten sam czas ciąży 😊 u mnie z Om co prawda 7+4, ale z usg ciąża 3 dni młodsza. Wczoraj widziałam ❤️😄 2 tygodnie temu jeszcze nie było
To u mnie to 7+1 było z om, więc z usg jeszcze prwnie trochę mniej, ale dokładnie na razie lekarz nie mówił :) zazdroszczę że już widziałaś serduszko ❤ ja mam nadzieję że zobaczę we wtorek :)
Jak to w ogóle jest z tą różnicą między om i usg? W pierwszej ciąży pierwszy lekarz na potwierdzeniu powiedział mi że ciąża jest o tydzień młodsza, ale byłam u niego jeden raz. Później mój lekarz prowadzący i inny od badań prenatalnych nic nie mówili o żadnej różnicy i miałam tylko termin z om
 
reklama
Ja mialam 2 ciaze z krwiakami
Zdrowe dzieci :)
Hej dziewczyny :) dzisiaj mialam wizyte i dzidziusiowi bije juz serduszko z czego sie bardzo cieszę[emoji3531] jednak martwi mnie coś innego..Mam krwiaka w macicy. Lekarka zabronila mi się przemęczać i dźwigac. Moje pytanie jest takie czy znacie przypadki z krwiakiem, w których ciąża zakończyła się sukcesem? Albo może Wy same to przechodzicie? Czy bardzo niebezpieczne to jest? Z góry dziękuję kochane za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie[emoji3531][emoji847]
 
Dziewczyny odebrałam wynik bet

U mnie z okresu jest 6 tydz. równy a beta mam wynik z wczoraj 6 582 , pierwszy raz robilam i nie wiem czy to jest wynik ok... moze wieksze macie doświadczenie.widze widełki ale chciałam się u Was upewnić ❤
Ja nie robiłam bety wcale i nie żałuję. Jeden stres mniej 😃
Dziewczyny, też wieczorami jesteście takie zmęczone? W pracy jakoś daje radę, ale po powrocie do domu mam siłę na tyle, żeby leżeć, a potem spać o 21-22… 🤷‍♀️ Mamy z doświadczeniem - czy w drugim trymestrze naprawdę jest lepiej z poziomem energii? Bardzo na to liczę :)
U mnie ze spaniem jest jakiś armagedon, mam wrażenie że mogłabym całą ciążę przespać. W pracy jakoś walczę ze sobą, ale po południu obowiązkowo drzemka. Wieczorem chwilę "pożyję" i zaraz potem znowu do spania 🤦‍♂️
 
Witajcie wieczorem mam pytanie suplement z dha po 11 tyg. Czy wcześniej ? Dziś byłam w aptece mówię Pani co potrzebuje A ona mnie pyta który tydzień aż mi się głupio zrobiło jak mówi mi że dopiero po 11 tyg. Dha itp...Ja serio już zapomniałam jak to było przy pierwszej ciąży. Zaniki pamięci wybiórczej to też efekt ciąży... mąż mi nie wierzył myślał że udaje ... zresztą co tam 6 lat ma syn A on dalej myśli że udaje z tą pamięcią..aj poród ,hormony szalaly... mialyscie podobnie ?
 
Witajcie wieczorem mam pytanie suplement z dha po 11 tyg. Czy wcześniej ? Dziś byłam w aptece mówię Pani co potrzebuje A ona mnie pyta który tydzień aż mi się głupio zrobiło jak mówi mi że dopiero po 11 tyg. Dha itp...Ja serio już zapomniałam jak to było przy pierwszej ciąży. Zaniki pamięci wybiórczej to też efekt ciąży... mąż mi nie wierzył myślał że udaje ... zresztą co tam 6 lat ma syn A on dalej myśli że udaje z tą pamięcią..aj poród ,hormony szalaly... mialyscie podobnie ?
Ja przyjmuje dha od początku ciąży - biorę pregna start i pregna dha. Z tego co czytałam, to dosyć istotny składnik w ciąży,. A mówiła Ci farmaceutka dlaczego dopiero w 11 tygodniu powinnaś zacząć suplementację?
 
Witajcie wieczorem mam pytanie suplement z dha po 11 tyg. Czy wcześniej ? Dziś byłam w aptece mówię Pani co potrzebuje A ona mnie pyta który tydzień aż mi się głupio zrobiło jak mówi mi że dopiero po 11 tyg. Dha itp...Ja serio już zapomniałam jak to było przy pierwszej ciąży. Zaniki pamięci wybiórczej to też efekt ciąży... mąż mi nie wierzył myślał że udaje ... zresztą co tam 6 lat ma syn A on dalej myśli że udaje z tą pamięcią..aj poród ,hormony szalaly... mialyscie podobnie ?
Ja też przyjmuję od ok. 4 tygodnia. Mam Prenatal DHA, albo Pregna DHA (zaczyna się na P ;)). W każdym razie jest dedykowane od pierwszych tygodni do karmienia.
 
Witajcie wieczorem mam pytanie suplement z dha po 11 tyg. Czy wcześniej ? Dziś byłam w aptece mówię Pani co potrzebuje A ona mnie pyta który tydzień aż mi się głupio zrobiło jak mówi mi że dopiero po 11 tyg. Dha itp...Ja serio już zapomniałam jak to było przy pierwszej ciąży. Zaniki pamięci wybiórczej to też efekt ciąży... mąż mi nie wierzył myślał że udaje ... zresztą co tam 6 lat ma syn A on dalej myśli że udaje z tą pamięcią..aj poród ,hormony szalaly... mialyscie podobnie ?
Mi moja ginekolog kazała narazie tylko kwas foliowy przyjmować
 
Ostatnia edycja:
Też je oglądam 🙈 ale mąż chce jedno i na długo 🙄🤷🏼‍♀️😏

Moim zdaniem łóżeczko dostawne to naprawdę najwygodniejsze, co rodzić może sobie zapewnić :) Przy starszym synku mieliśmy najpierw Next2Me od Chicco, które później zmieniliśmy na Next2Me forever. Wygoda jest nie do opisania - dzidziuś jest tuż obok, dosłownie na wyciągnięcie ręki, ale śpi jednak w swoim łóżeczku na odpowiednim materacyku. Next2Me jest też o tyle fajne, że można je umieścić w nieco pochylonej pozycji - kiedy maluch ulewa (nasz tak miał) jest to bardzo pomocne.
Za kilka miesięcy z łóżeczka będzie korzystała córeczka, a późnej przeniesiemy ją do modeler - też przystawka, tylko znacznie większa :)
 
reklama
Cześć wam wszystkim :))
Długo sie zastanawiałam czy wchodzić na to forum
Na chwilę obecną jestem 7+1
10.08 mam pierwszą wizytę. Moja beta w w dniu@ wynosiła 663 ! :) wzrost był prawidłowy (140%), progesteron 92, na chwilę obecną troszkę boję sie cieszyć i planować, ale mimo wszystko staram się myśleć pozytywnie.
Powiedzcie jak u was z objawami ? ja mam róznie w jednym tyg nawet samo myślenie o mięsie doprowadza mnie do mdłości i mam tak wzdęty brzuch jakbym była 4 mcu a np. w tym tyg już przechodze to łagodniej, w pracy zjadłabym wszystko, jestem wyspana a po pracy zaczyna się wybrzydzanie :) spanie itp.
Oczywiście nie byłabym sobą gdyby przez myśl mi nie przeszło że objawy ustępują bo może beta spada , alę chcę cierpliwie czekać do wizyty lekarza. Czytałam że to normalne z objawami że raz są raz ich nie ma.
Witaj 😊 🌸 u mnie objawy też bardzo zmienne, różna częstotliwość i połączenia 😅 przedwczoraj 🤢 i ciągnięcie podbrzusza, wczoraj ogromna zgaga i senność (tutaj pewnie i deszcz dołożył swoje trzy grosze), dzisiaj na razie sama zgaga i rano czułam mocniej brzuch plus poranna wycieczka do toalety przed 7 i znów po spaniu 🙄 generalnie jednego dnia lepiej, raz gorzej, czasem połowa dnia taka, a druga inna i zmienne dolegliwości 🤷‍♀️😄
 
Do góry