reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja czuję codziennie bóle, kłucie i uczucie ciągnięcia po obu stronach brzucha i w pachwinach. Lekarka uspokoiła mnie że to norma, tak jak dziewczyny wyżej pisały, macica rośnie i do tego ćwiczy. Jedyny niepożądany objaw z brzuchem w moim przypadku to jego twardnienie. Od ponad 2 tygodni łykam magnez 3x2 tabletki na dzień. Póki co pomaga
 
reklama
Hejka od wczoraj ból gardła, drapanie, dzisiaj zatkany nos i cieknący katar. Leże cały dzień pod kocem. Biorę *spam* gardło i piję herbatę z sokiem malinowym, czy macie jeszcze jakieś rady ?
 
Mówicie, że po prenatalnych jesteście spokojniejsze ale wydaje mi się, że ten spokój to trwa tydzień a pojawia się niepokój przed połówkowymi 🤦 przynajmniej u mnie a zaplanowane dopiero na pierwsze dni listopada. Chyba jakby dzidziuś zaczął się regularnie poruszać w sensie odczuwania jego ruchów to byłabym spokojniejsza.
 
Czesc. Ja juz zawiozłam mlodego do szkoly. Bylam na pobraniu krwi, zrobilam zakupy i akurat wparowalam do domu glodna jak pies.
Przed laboratorium siedzialam od 7:30 do 10. Byrczalo mi w brzuchu jak cholera az echo sie po korytarzu nioslo🤣🤣
Zaraz musze wymyslic cos na obiad i potem lece znowu po mlodego.
Dzisiaj u nas ponury dzien. Jest strasznie pochmurno, zimno 7 stopni i ciagle kropi.
Dzis mamy 15+ 3tc.
Jak wasze samopoczucie?
 
Część chciałam się przywitać ponownie ( kiedyś już pisałam ale później zamieszanie że szkołą, stres przed prenatalnymi taki że nie mogłam czytać nic o ciąży 🤣) u mnie 14+6 po prenatalnych ulga niskie ryzyka i syn ( 3 do kolekcji 😜) więc zaczęłam dopiero cieszyc się z ciąży. Czuję się super gdyby nie to że biust mi urósł chyba że dwa rozmiary to zapominam że jestem w ciąży 🤣. Całego forum nie nadrobię ale coś nie coś spróbuję
 
Część chciałam się przywitać ponownie ( kiedyś już pisałam ale później zamieszanie że szkołą, stres przed prenatalnymi taki że nie mogłam czytać nic o ciąży 🤣) u mnie 14+6 po prenatalnych ulga niskie ryzyka i syn ( 3 do kolekcji 😜) więc zaczęłam dopiero cieszyc się z ciąży. Czuję się super gdyby nie to że biust mi urósł chyba że dwa rozmiary to zapominam że jestem w ciąży 🤣. Całego forum nie nadrobię ale coś nie coś spróbuję
gratulacje 😘
moze druzyna pilkarska wam wyrosnie 🤣
Ja tez zapominam o ciazy. Tylko co iles dni mam takiego lenia ze masakra.
 
Mówicie, że po prenatalnych jesteście spokojniejsze ale wydaje mi się, że ten spokój to trwa tydzień a pojawia się niepokój przed połówkowymi 🤦 przynajmniej u mnie a zaplanowane dopiero na pierwsze dni listopada. Chyba jakby dzidziuś zaczął się regularnie poruszać w sensie odczuwania jego ruchów to byłabym spokojniejsza.
Ja mam tak samo. Po prenatalnych parę dni spokoju a za tydzień mam wizytę u swojej ginekolog i już lekki stresik mi dokucza 🙈 A przed połówkowymi to już nie wspomnę jaki stres jest. Też mam na początku listopada😊
 
reklama
Hejka od wczoraj ból gardła, drapanie, dzisiaj zatkany nos i cieknący katar. Leże cały dzień pod kocem. Biorę *spam* gardło i piję herbatę z sokiem malinowym, czy macie jeszcze jakieś rady ?
Moja ginekolog mówiła że maścią viks mogę się smarować, bo się pytałam czy bezpieczna. Mi niestety ciężko przechodzi przez tydzień tzn za bardzo przejść nie chce więc czekam właśnie do lekarza.
 
Do góry