reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja też nie, ale mam koleżankę która tak bardzo wierzy w zabobony, że nie została chrzestną w ciąży bo sprowadzi chorobę na swoje dziecko. Tak samo jak wierzy, że jak się potrze czoło majtkami oplutymi ( nie do końca wiem czyje maja być te majtki i ślina 😂) to dziecko przestanie płakać 🙈
Toc to zart stulecia😂 a ciekawe czyje czoło Koleżanka pociera dziecka czy swoje 😀
Zrobiłaś dzisiaj dzień tym wpisem @Anaanaanaana, dziękuję
 
Toc to zart stulecia😂 a ciekawe czyje czoło Koleżanka pociera dziecka czy swoje 😀
Zrobiłaś dzisiaj dzień tym wpisem @Anaanaanaana, dziękuję
Z tymi majtkami to wiele rzeczy jest, jak urok ktoś rzuci na dziecko i płacze to właśnie się przeciąga przez majtki w sensie np noworodka przekłada przez otwory na nogi itd :D haha kiedyś mieli różnorodne pomysły
 
A jak tam wasze samopoczucie dziewczyny...mi jakoś słabo ostatnio chyba parametry krwi spadają w sensie hemoglobiny itd. nie mam zleconego żelaza, wizyta dopiero za dwa tygodnie.
 
A jak tam wasze samopoczucie dziewczyny...mi jakoś słabo ostatnio chyba parametry krwi spadają w sensie hemoglobiny itd. nie mam zleconego żelaza, wizyta dopiero za dwa tygodnie.
Ja dzisiaj od rana mam mdłości. W nocy miałam taką migrene, że myślałam, że oszaleje. Jeszcze się wydarłam w tym bólu na mojego bo mi coś o chlebie gadał 🙈 biedny
 
Dziewczyny bo nie wiem czy sobie już wkręcam i nie wiem czy to normalne, ale jak leżę to mam miękki brzuch a jak wstanę to jest twardszy. Nie jakoś twardy jak skała no ale różnica jest. Jak się położę to znów jest miękki 🙈 macie tak?
Może to po prostu mięśnie brzucha, już nie wiem 🙆‍♀️
 
Ja też nie, ale mam koleżankę która tak bardzo wierzy w zabobony, że nie została chrzestną w ciąży bo sprowadzi chorobę na swoje dziecko. Tak samo jak wierzy, że jak się potrze czoło majtkami oplutymi ( nie do końca wiem czyje maja być te majtki i ślina [emoji23]) to dziecko przestanie płakać [emoji85]
Omg [emoji15][emoji85]
 
Dziewczyny bo nie wiem czy sobie już wkręcam i nie wiem czy to normalne, ale jak leżę to mam miękki brzuch a jak wstanę to jest twardszy. Nie jakoś twardy jak skała no ale różnica jest. Jak się położę to znów jest miękki 🙈 macie tak?
Może to po prostu mięśnie brzucha, już nie wiem 🙆‍♀️
Ja mam tak samo, wczoraj byłam u gina i wszystko jest dobrze 😊
 
Moze to trochę głupie pytanie ale jak u was z przybieraniem na wadze? U mnie dzisiaj 14t 4d i puki co nie przytyłam nic, w niektóre dni jest nawet mniej niż przed ciąża. Wyniki badań puki co są ok, ale zastanawiam się czy nie powinnam chociaż troszkę przytyć do tej pory bo apetyt raczej mam normalny.
U mnie dziś 15 + 6, od początku ciąży schudłam 5,5 kg A wczoraj u gina ważyłam się i przytyłam pół kilo. Mamy jeszcze czas żeby przytyć😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry