reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny jak dzisiaj wasze samopoczucie? Mnie lekko boli głowa na szczęście nie migrena ale mam ochotę przespać cały dzień 😴
Pogoda dzisiaj ponura, przynajmniej u nas, ciężko słoneczko dojrzeć to i spać się chce ;) ja dzisiaj w miarę się czuje, teraz naszła mnie chwila, że oczy same się zamykają a córka nie daje zasnąć nawet na 5 minut :)
 
reklama
Nie wiem czy tylko mnie hormony dopadają, dziewczyny ciagle na męża się złoszczę i wice versa.
O głupoty 🙀 szok szok i niedowierzanie
Staram sie być spokojna dla dzidzi, ale czasem to bym go rozdarla na strzępy
 
Nie wiem czy tylko mnie hormony dopadają, dziewczyny ciagle na męża się złoszczę i wice versa.
O głupoty 🙀 szok szok i niedowierzanie
Staram sie być spokojna dla dzidzi, ale czasem to bym go rozdarla na strzępy
Ja nie często ale potrafię zacząć krzyczeć np. Jak o coś proszę i on nie wstanie i nie zrobi tego odrazu 🙈 bo ja chce i koniec 😂
 
Hej dziewczyny, przeglądając dokumenty które dostałam od położnej jest tam plan porodu i pytanie o lewtywe i golenie, nie wiem co lepsze czy wystarczy jak sama w domu się ogole a czytając artykuły w internecie nie jest to dobre iż rana po porodzie może wolniej się goić? Co sądzicie jeszcze dużo czasu ale tak jakoś mnie to zastanawia, ja już rodziłam ale za granicą i nikt mi lewatywy nie robił i nie proponował golenia i nie wiem czego tu się spodziewa w szpitalu
 
reklama
Cały czas biorę progesteron I acard. Byłam u lekarza I wszystko z dzieckiem wporzadku a te plamienia to od grzybicy pochwy I ten bol brzucha
no to dobrze, że z dzieckiem wszystko w porządku aczkolwiek chyba wszelkie infekcje pochwy nie są dobre i nie służą ciąży a przede wszystkim ty się przez to źle czujesz
 
Do góry