reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy ktoraś z was miała może taki problem jak ja wróciłam od lekarza i mam rozwarcie już na 1,5palca tak mówiła szyjka się skróciła dała mi luteine 2razy dziennie i mam lezec nic nie robić, czy ktoraś miała tak samo jestem przerażona
A czy na wcześniejszych wizytach mówiono Ci, że twoja szyjka się skraca itd?
 
A czy na wcześniejszych wizytach mówiono Ci, że twoja szyjka się skraca itd?
Nie nic wcześniej bylo wszystko dobrze ponad 4tug.temu bo tak zadko mam wizyty od ostatniej to już 5tyg jak było, a dziś to wyszło że jest rozwarcie na 1,5palca ale już umówiłam się do innego lekarza na sobotę bo bardzo się boję, jeszcze ta cukrzyca ostatnio wyszła, i lydka prawa ciągle spuchnieta byłam z tym u chirurg a dwa tyg temu i dopiero w poniedziałek po południu mam mieć usg tej nogi, boję się strasznie czekam na tą wizytę do soboty
 
Ma ktoś z was problem z rozwarciem w 25tygodniu ciazy?
Ja miałam rozwarcie u jednego lekarza na 1cm a drugi stwierdzil ze szyjka 4cm. Z tym ze mam założony szew od 17tc. Warto skonsultować to z innym lekarzem a szwu czy pessara się nie bać:)
A co do staników czy bodziaków lidl ma naprawde fajne rzeczy i w przystępnych cenach :)
 
Mnie tak poza tematem dobijają te ich wzrostu stóp procentowych, pokazują jak to mamy rodzić dzieci jak będą wspierać finansowo różnymi świadczeniami a jednocześnie głównymi kredytobiorcami to są młodzi ludzie, którym raty wzrosną o sporą kwotę 😑
Wszelkie te ich świadczenia uzależnione są od ilości dzieci, niedługo będziemy kategoryzowani klasami ile dzieci urodziliśmy.
 
Ja miałam rozwarcie u jednego lekarza na 1cm a drugi stwierdzil ze szyjka 4cm. Z tym ze mam założony szew od 17tc. Warto skonsultować to z innym lekarzem a szwu czy pessara się nie bać:)
A co do staników czy bodziaków lidl ma naprawde fajne rzeczy i w przystępnych cenach :)
Doslatas też luteine? No mnie umówiła dopiero na 21 grudnia na kolejną wizytę ale to wszystko z nfz, najpierw powiedziała że nadaje się do szycia czy jakoś tak to określiła albo pasar zaczwonils gdzieś i pytała czy krwawie i jak nie to mam czekac kazała mi lezec a jak zacznę krwawić mam jechać do szpitala, udało mi die dostać prywatnie do dobrego lekarza na sobotę rano pójdę to sprawdzić, strasznie się boję corke zaprowadziłam do przedszkole i leżę, wyniki badań też nie są najlepsze hemoglobine za niska i inne tak samo podwyższone lub za niskie. Mąż za granicą dopiero w następny weekend wróci ale muszę to przetrwać jakoś
 
reklama
Idz do lekarza. Sobota juz niedługo :) a córki nie możesz zostawić w domu? Ja teraz zaczynam 24tc i juz mysle ze syn zostanie w domu i nie będę go dawać do przedszkola. Raz że muszę go autem zawieść, dwa że choroby wszelkiego typu, a trzy że coraz trudniej mi bedzie. Odezwij się po wizycie. Ja mam w pon wiec zaraz po tobie ;) kciuki
 
Do góry