reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

@Imagi_nacja jaki kupujesz wózek? Ja kupiłam Bugaboo Donkey Twin, ciekawe czy będzie dobry. U mnie w okolicy nie ma zbyt dużego wyboru w wózkach kombi 🙃
ja go chcialam dla rodzenstwa. Bo moja corka nadal nie chodzi sama. Ale wlasnie boje sie, ze sie tam nie zmiesci do tej spacerowki. Widzialam go w sklepie i wydaje sie ze jest w niej malutko miejsca, a ona ma jiz 2,5 roku i 87cm 😔 i nie wiem co kupic 🤷‍♀️
 
reklama
ja go chcialam dla rodzenstwa. Bo moja corka nadal nie chodzi sama. Ale wlasnie boje sie, ze sie tam nie zmiesci do tej spacerowki. Widzialam go w sklepie i wydaje sie ze jest w niej malutko miejsca, a ona ma jiz 2,5 roku i 87cm 😔 i nie wiem co kupic 🤷‍♀️
Może się dziewczyna nie zmieścić... Ten wózek jest dość mały i wąski. Dla mnie to na plus, bo przynajmniej się zmieszczę w jakieś drzwi :D
 
widzialam, ze sa do kupienia materace. Moglabys mi ppdac jakis sprawdzony link do materaca ktory na pewno pasuje wymiarami? Bo podoba mi sie to, ale tylko jelsi bede mogla dokupic materac. Widzialam w okolicy używane nawet za 85€ wiec moze sie skuszę, jak znajde jakis do 100€☺️

Najpopularniejsze do baby Hugów są materacyki marki Fiki Miki - jak np ten :)
 
Takie coś?

Co do meldunku - jeśli rodzice zameldowani są w różnych miejscach, ale mieszkaja wspólnie w mieszkaniu które nie jest ich własnością, a własnością rodziny jednego z rodziców, to co wtedy? 😂
To Chyba musisz mieć taki dokument, w którym właściciel mieszkania zgadza się na meldunek.. Tylko nie wiem, jak to wygląda jak dziecko jeszcze nie jest zarejestrowane.. chyba będziesz musiała najpierw zameldować tam, gdzie Ty jesteś zameldowana a potem przemeldowac..:/
 
ja go chcialam dla rodzenstwa. Bo moja corka nadal nie chodzi sama. Ale wlasnie boje sie, ze sie tam nie zmiesci do tej spacerowki. Widzialam go w sklepie i wydaje sie ze jest w niej malutko miejsca, a ona ma jiz 2,5 roku i 87cm 😔 i nie wiem co kupic 🤷‍♀️
Warto inwestować w podwójny wózek dla tak duzje dziewczyny? Mój syn też ma 2,5, ale od pół roku nie używamy wózka.. Jak będzie małe, zawsze można platformę doczepić, może nie warto..
 
Hej dziewczyny :) jak się czujecie? Jakie macie dolegliwości? Bo zakładam że jakieś tam na pewno się pojawiają ;) u mnie zgaga w dalszym ciągu, sporadyczne bóle kręgosłupa, puchnięcie stop i dłoni, do tego brzuch czasem pobolewa a to najgorsze, bo wtedy się nakręcam ze coś się może już dzieje.. 🤯 Dodatkowo zaczynam mieć już stres przed porodem i mam momenty ze się mocno nakręcam..
Hej a co przyjmujesz na zgagę? Zapomniałam zapytać lekarza wczoraj a mnie też męczy...
 
reklama
Do góry