reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć Wam, jak tam u Was, ja dobrze się czuje rozwarcie zewnętrze dalej jest ale nic się nie powiększa szyjka dluga więc nie zakładali mi nic. Przyjmuje luteine. Byłam skierowana do Pani Agaty Włoch bo serduszko dziecka przesuniete jest do klatki piersiowej wczoraj byłam aż w Rudzie Śląskiej i na szczęście wszystko jest dobrze nie ma żadnych wad a serduszko jest przesuniete ale w normie dużo ludzi tak ma. Tak się bałam a na szczęście wszystko dobrze. Pozdrawiam Was. A ma ktoś z was cukrzycę ciazowa? mi właśnie wczoraj w Rudzie Śląskiej powiedziała ta pani że w 38 tygodniu do szpitala już powinnam iść j
 
Hej a co przyjmujesz na zgagę? Zapomniałam zapytać lekarza wczoraj a mnie też męczy...
Ja na zgagę polecam Reflu-G, takie saszetki wygodne w użyciu ☺️ od razu pomaga

Jestem po kontrolach u dwóch lekarzy i u położnej i już wiem że na pewno urodzę wcześniej. Brzuch się obniżył, mały na pewno jest starszy o dwa tygodnie. Po odstawieniu antykoncepcji owulacja się przesunęła. Także już nawet za 3 tyg mogę się zacząć spodziewać rozpoczęcia akcji 🙈 czas dopakowac torbę do końca 😁
 
Ja na zgagę polecam Reflu-G, takie saszetki wygodne w użyciu ☺️ od razu pomaga

Jestem po kontrolach u dwóch lekarzy i u położnej i już wiem że na pewno urodzę wcześniej. Brzuch się obniżył, mały na pewno jest starszy o dwa tygodnie. Po odstawieniu antykoncepcji owulacja się przesunęła. Także już nawet za 3 tyg mogę się zacząć spodziewać rozpoczęcia akcji 🙈 czas dopakowac torbę do końca 😁
Zastanawiam się czy u mnie nie jest podobnie 🙈 mała co wizytę większa o dwa tygodnie, ale mój gin na to nigdy jakoś nie reagował, nie wiem od czego to zależy 🙊Co wizytę mam też wpisane w karcie ciazy dno macicy o 2/3 tygodnie wyżej.
 
Zastanawiam się czy u mnie nie jest podobnie 🙈 mała co wizytę większa o dwa tygodnie, ale mój gin na to nigdy jakoś nie reagował, nie wiem od czego to zależy 🙊Co wizytę mam też wpisane w karcie ciazy dno macicy o 2/3 tygodnie wyżej.
Też właśnie dno macicy mam wyżej 🙂 dziecko większe no i teraz doszły objawy. Od kilku dni nie mam zgagi ale nie wpadłam na pomysł że to przez opadnięcie brzucha 🙈 oddycham też jakoś lepiej. Za to bóle pod brzuchem, bóle krzyża i bóle krocza coraz częściej i bardziej bolesne. Przyjrzałam się dzisiaj i faktycznie mój brzuch poleciał w dół w porównaniu z tym co było jeszcze kilka dni temu. Wcześniej zaczynał się zaraz pod biustem a teraz mam w tym miejscu luz.
Położna mi dziś wytłumaczyła porządnie jak spakować torbę do szpitala, jak wszystko podzielić na osobne reklamówki żeby było łatwiej itd także tylko mąż wróci z pracy to będzie działał 💪

Obserwuj jak to wygląda wszystko u Ciebie jeśli też masz większe dziecko, ja przegapiłam symptomy i gdyby nie położna to bym nie wpadła na to że coś się zaczyna dziać 🙈 teraz za to mam powiedziane że co najmniej 3 tyg mam bardzo uważać i ten czas przeleżeć żeby pęcherzyki w płucach zdążyły dojrzeć
 
Warto inwestować w podwójny wózek dla tak duzje dziewczyny? Mój syn też ma 2,5, ale od pół roku nie używamy wózka.. Jak będzie małe, zawsze można platformę doczepić, może nie warto..
ale moja corka jest chora. Jesli nawet zacznie chodzic to nie wiadomo kiedy. I na jakie dystanse. Mozliwe, ze jeszcze dlugo bedzie trzeba ja wozić 😔
Moge synka nosic w chuscie, a ja nadal wozic spacerówka jak do tej pory. Ale o ile do przedszkola i spowrotem ok to dluzszych spacerow w chuscie nie lubie.
 
reklama
Do góry