reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
no i super :) bedziesz spokojniejsza :)
a lekarka kazala powtarzac badanie ? bo nie wiem czy jest sens , duphaston i tak nie bedzie wykryty w badaniu a poziom progesteronu bedzie wyzszy tylko nie bedziesz wiedziala o ile :)
no i super :) bedziesz spokojniejsza :)
a lekarka kazala powtarzac badanie ? bo nie wiem czy jest sens , duphaston i tak nie bedzie wykryty w badaniu a poziom progesteronu bedzie wyzszy tylko nie bedziesz wiedziala o ile :)
Nie kazała ale zrobiłabym przyrost bety to odrazu pomyślałam ze ten progesteron :) ale mówisz ze nie trzeba ?
 
Dziewczyny czy też macie ciągłe uczucie zmęczenia ? Ja praktycznie od samego początku jestem bardzo senna, nie umiem się tak jakby obudzić cały dzień, a najgorszy kryzys przychodzi ok 14.30 popołudniu ,wtedy mogłabym zasnac na stojąco i muszę na prawdę się pilnować żeby nie przyciąć komara 😂
 
Dziewczyny czy też macie ciągłe uczucie zmęczenia ? Ja praktycznie od samego początku jestem bardzo senna, nie umiem się tak jakby obudzić cały dzień, a najgorszy kryzys przychodzi ok 14.30 popołudniu ,wtedy mogłabym zasnac na stojąco i muszę na prawdę się pilnować żeby nie przyciąć komara 😂
O tak! Od kilku dni chodzę cały czas senna. Wczoraj poszłam spać o 21:30 a o 7 ledwo wstałam do pracy 😴
 
Tak, byłam na monitoringu. A testy ciążowe przed niedzielą wychodziły mi pozytywne. I tak miałam teraz trzeci raz pod rząd - okres się spóźnia około tygodnia, testy wychodzą pozytywne, a potem okres... :(

Dziewczyny - życzę Wam wszystkiego dobrego. Dużo spokoju przede wszystkim.
 
Poważnie ? Jezu a ja się tak wystraszyłam ze to tylko ja mam mało.. wyżej dziewczyny pisały coś o 40 50 progesteron. A ja już najgorsze miałam przed oczami po odebraniu wyników :)
Nie ma co się sugerować normami innych osób 🙂 Życie pisze własne normy a prawda jest taka że norma na 1 trymestr wynosi − 11,0–44,3 ng/ml, przy czym to 44 to już 12 tydzień ciąży. Także spokojnie 😃
 
Tak, byłam na monitoringu. A testy ciążowe przed niedzielą wychodziły mi pozytywne. I tak miałam teraz trzeci raz pod rząd - okres się spóźnia około tygodnia, testy wychodzą pozytywne, a potem okres... :(

Dziewczyny - życzę Wam wszystkiego dobrego. Dużo spokoju przede wszystkim.
Może widzisz kreskę fabryczną? Masz jakieś zdjęcia tych testów? Pisałaś chyba, że to był "cień cienia"?
 
Nie kazała ale zrobiłabym przyrost bety to odrazu pomyślałam ze ten progesteron :) ale mówisz ze nie trzeba ?
duphaston to syntetyczny progesteron nie jest wykrywany w badaniu z krwii wiec i tak nie bedziesz wiedziala ile ten prog ma wiec bez sensu
co innego przy innych naturalnych progesteronach jak besins , luteina - one sa wykrywane i stezenie po suplementacji powinno sie zwiekszyc
 
Tak, byłam na monitoringu. A testy ciążowe przed niedzielą wychodziły mi pozytywne. I tak miałam teraz trzeci raz pod rząd - okres się spóźnia około tygodnia, testy wychodzą pozytywne, a potem okres... :(

Dziewczyny - życzę Wam wszystkiego dobrego. Dużo spokoju przede wszystkim.
Nie mów że ty też się z nami żegnasz 😪
 
reklama
Tak, byłam na monitoringu. A testy ciążowe przed niedzielą wychodziły mi pozytywne. I tak miałam teraz trzeci raz pod rząd - okres się spóźnia około tygodnia, testy wychodzą pozytywne, a potem okres... :(

Dziewczyny - życzę Wam wszystkiego dobrego. Dużo spokoju przede wszystkim.
Jeszcze ci coś kochana poradzę. Widzę że masz ksywkę PCOSka jeśli masz PCO tak jak ja to przy obydwu ciążach pomogła mi jedna rzecz - olej z wiesiołka. Bez tego nie byłabym w ciąży. Pomogłam tym olejem już 4 koleżankom. Warto spróbować. Przestajesz go brac jak jesteś pewna ciąży ale do tego czasu bierzesz codziennie.
 
Do góry