reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, przyszedł drugi wynik bety i progesteronu 😀
12.07 - beta: 272,70 / prog. 50,40
14.07 - beta: 649,50 / prog. 47,00
Jutro idę do lekarza ze względu na ostatnie poronienie końcem marca + trombofilię. Mój gin powiedział, że tą ciążę obstawi lekami. Podejrzewam, że wjedzie heparyna + acard. Dalej strasznie się boję i nie potrafię cieszyć 😔 ale miejmy nadzieję, że teraz wszystko się uda i będzie szczęśliwe zakończenie ✊
 
Hej dziewczyny, przyszedł drugi wynik bety i progesteronu 😀
12.07 - beta: 272,70 / prog. 50,40
14.07 - beta: 649,50 / prog. 47,00
Jutro idę do lekarza ze względu na ostatnie poronienie końcem marca + trombofilię. Mój gin powiedział, że tą ciążę obstawi lekami. Podejrzewam, że wjedzie heparyna + acard. Dalej strasznie się boję i nie potrafię cieszyć 😔 ale miejmy nadzieję, że teraz wszystko się uda i będzie szczęśliwe zakończenie ✊
Gtatuluje 😊 jestem w podobnej sytuacji i też radości brak, jest tylko obawa że coś pójdzie nie tak
 
Ja jestem w podobnej sytuacji. Stres w pracy zaowocował 15kg na +. Teraz przy 168 cm. Ważę 76kg. Zapoznaj się z normami tycia w ciąży. Kiedyś w necie widziałam taka rozpiska ile powinno się tyć w ciąży na poszczególne jej etapie, aby było to "zdrowe". Można też znaleźć takie bramki dla kobiet z nadwagą. Rozważałaś konsultacje diabetologiczną?
Jeszcze nie, bo liczyłam, że ta waga się jakoś unormuje, ale chyba zacznę ten temat na najbliższej wizycie u gin. Może ona coś mi poradzi albo powie żebym udała się właśnie do diabetologa.
I dzięki za info, nie wiedziałam że są takie rozpiski, ale rzeczywiście zerkne na nie.
 
Hej dziewczyny, przyszedł drugi wynik bety i progesteronu 😀
12.07 - beta: 272,70 / prog. 50,40
14.07 - beta: 649,50 / prog. 47,00
Jutro idę do lekarza ze względu na ostatnie poronienie końcem marca + trombofilię. Mój gin powiedział, że tą ciążę obstawi lekami. Podejrzewam, że wjedzie heparyna + acard. Dalej strasznie się boję i nie potrafię cieszyć 😔 ale miejmy nadzieję, że teraz wszystko się uda i będzie szczęśliwe zakończenie ✊
Ładny przyrost bety 😉 chyba jesteśmy na podobnym etapie przyrostu 😁 czekam na wyniki(już drugi dzień)
 
reklama
Dla mnie najgorsze będzie jutrzejsze, ostatnio nie doczekałam serduszka a jutro powinnam je zobaczyć... jak nie zemdleje to będzie cud
Musi być dobrze 😍 trzymam mocno kciuki! Czeka Cię mnóstwo wzruszeń, ja cała się trzęsłam i ryczałam jak bóbr, to było coś pięknego ❤️ Niestety u mnie radość nie trwała długo, bo ciąża zatrzymała się na 9 tygodniu, ale wierzę, że teraz będzie inaczej.
 
Do góry