reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny tak was czytam. Mi się nic nie dzieje. Nie ma zawrotów głowy, piersi przestały boleć, brzuch też, nie mam mdłości ani zachcianek. Jedynie straciłam apetyt 😥 boje się.
 
No właśnie ja się też nad tym zastanawiałam bo też 2 lata roznicy będzie. Patrzyłam jeszcze na dostawki , co myślisz?
Właśnie też patrzyłam, ale do mojego wózka jest tylko stojąca i siedząca (bez oparcia) a boję się, że u nas to nie przejdzie, bo on lubi usiąść jak lord w wózku 😁
 
reklama
Dziewczyny tak was czytam. Mi się nic nie dzieje. Nie ma zawrotów głowy, piersi przestały boleć, brzuch też, nie mam mdłości ani zachcianek. Jedynie straciłam apetyt 😥 boje się.
Nie ma takiej zasady, że musi się coś dziać 😊 Kazda ciąża jest inna. I ile kobiet tyle różnych objawów. U Ciebie może się dopiero zacznie, bo chyba teraz masz 5+1?:) Ja pierwsze objawy miałam od 6 tygodnia około.
 
Ostatnia edycja:
Do góry