reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja tam zawsze plamię. A już na pewno w okolicy 8-10 tc. Teraz jestem 6+2 in kieruje moją ciążą ordynator szpitala, wcinam Luteinę pod język, mam nadzieję że tym razem nie będę plamić.

A jakie?

Zawsze tak jest, że jak ktoś nie chce ciąży, to ona będzie, bo się nie martwi i ma wywalone na nią.
Jakieś dziwne zależności są na tym świecie, że bogaci są bezpłodni,a dzieci rodzą się w biedzie...

Ja miałam migreny z okresu, teraz jestem w ciąży i sobie mam nadzieję odpocznę od tego 😀

Ja miałam wizytę 4+1 i tyle. Nie było nic widać na usg, teraz mam 6+2 i nie idę na wizytę, bo nie mam gdzie. Będę próbować zdążyć przed 10tc jak wrócę, bo jestem na urlopie. Nie wiem nawet, czy coś tam jest. Dziwne uczucie. Pisałam już, że jestem jak w średniowieczu.
Wiem co czujesz. Ja byłam przypadkowo na USG przez brzuch w 4 tyg i nic nie bylo widac. Najszybciej do ginekologa udało mi się umówić na 28 sierpnia. To takie dziwne uczucie niby 2 kreski i objawy ciążowe a jednak czlowiek boi się cieszyć. Właśnie przy 1 poronieniu kiedy miałam puste jajo byłam przekonana że wszystko jest dobrze bo objawy ciążowe i w 10 tyg pierwsza wizyta i bach diagnoza która zwaliła mnie z nóg.
 
reklama
Ja tam zawsze plamię. A już na pewno w okolicy 8-10 tc. Teraz jestem 6+2 in kieruje moją ciążą ordynator szpitala, wcinam Luteinę pod język, mam nadzieję że tym razem nie będę plamić.

A jakie?

Zawsze tak jest, że jak ktoś nie chce ciąży, to ona będzie, bo się nie martwi i ma wywalone na nią.
Jakieś dziwne zależności są na tym świecie, że bogaci są bezpłodni,a dzieci rodzą się w biedzie...

Ja miałam migreny z okresu, teraz jestem w ciąży i sobie mam nadzieję odpocznę od tego 😀

Ja miałam wizytę 4+1 i tyle. Nie było nic widać na usg, teraz mam 6+2 i nie idę na wizytę, bo nie mam gdzie. Będę próbować zdążyć przed 10tc jak wrócę, bo jestem na urlopie. Nie wiem nawet, czy coś tam jest. Dziwne uczucie. Pisałam już, że jestem jak w średniowieczu.
Wiem co czujesz. Ja byłam przypadkowo na USG przez brzuch w 4 tyg i nic nie bylo widac. Najszybciej do ginekologa udało mi się umówić na 28 sierpnia. To takie dziwne uczucie niby 2 kreski i objawy ciążowe a jednak czlowiek boi się cieszyć. Właśnie przy 1 poronieniu kiedy miałam puste jajo byłam przekonana że wszystko jest dobrze bo objawy ciążowe i w 10 tyg pierwsza wizyta i bach diagnoza która zwaliła mnie z nóg.
 
Dziewczyny, a Wasi partnerzy wiedzą o ciąży???
Czy ktoras jeszcze nie mówiła?
Mój mąż wie. Obudziłam go rano w sobote i pokazałam test. Do dzisiaj jest w szoku, zwłaszcza po becie bo sobie na jakiś tajemniczy sposób obliczył że takie przyrosty zwiastują bliźnięta 🤯 jak dla mnie może być 1 może być od razu 3, chce aby było zdrowe. Natomiast dziś muszę powiedzieć szefowej ze względu na charakter pracy.
 
Dziewczyny, a Wasi partnerzy wiedzą o ciąży???
Czy ktoras jeszcze nie mówiła?
Mój mąż wie zrobiłam test w dzień ojca i odrazu mu posłałam zdj bardzo był zaskoczony . Ale nikt po za nami chociaż mieszkam z rodzicami i obok mieszka siostra . I powiem wam ze trudno jest mi to utrzymać w tajemnicy i dopiero po następnej wizycie powiem
 
Mój mąż wie. Obudziłam go rano w sobote i pokazałam test. Do dzisiaj jest w szoku, zwłaszcza po becie bo sobie na jakiś tajemniczy sposób obliczył że takie przyrosty zwiastują bliźnięta 🤯 jak dla mnie może być 1 może być od razu 3, chce aby było zdrowe. Natomiast dziś muszę powiedzieć szefowej ze względu na charakter pracy.
O to może nie będę sama z blizniakami 😅 u mnie też mąż przewidział przed usg że będą 2 pęcherze
 
reklama
Właśnie wyszłam z pierwszej wizyty i z dumą przedstawiam moj 3mm pęcherzyk 😍 Niestety jest jeszcze torbiel 3x4 ,ale ginekolog uspokajal ,że to czeste we wczesnej ciąży i powinna sie sama wchłonąć .Kolejną wizytę mam dopiero 5.08 i wtedy licze że zobaczę serduszko
 

Załączniki

  • 20210716_110835.jpg
    20210716_110835.jpg
    300,6 KB · Wyświetleń: 54
Do góry