reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja jakas niespokojna jestem...
Przez te wszystkie poronienia.
Robiłam tylko test. Bety miałam nie robić ale chyba dzisiaj się wybiorę...
 
O kuźwa....oddam Ci je z pocałowaniem ręki... Od wczoraj wymioty, rozwolnienie, zimno na ustach, katar, ból piersi i kręgosłupa i ciągnięcie w podbrzuszu...
Też mnie meczy kręgosłup. Podkładam sobie wielką poduchę pod uda i trochę mniej boli. W nocy śpię na lewym boku z poduszka między nogami. Spróbuj.
 
Też mnie meczy kręgosłup. Podkładam sobie wielką poduchę pod uda i trochę mniej boli. W nocy śpię na lewym boku z poduszka między nogami. Spróbuj.
Ten ból kręgosłupa da się znieść. Gorzej z tymi mdłościami i zawrotami. Chciałam iść na cmentarz do taty zobaczyć czy burza nie narobiła szkód, ale sama się boje bo nie wiem czy dojdę.
 
Ten ból kręgosłupa da się znieść. Gorzej z tymi mdłościami i zawrotami. Chciałam iść na cmentarz do taty zobaczyć czy burza nie narobiła szkód, ale sama się boje bo nie wiem czy dojdę.
Zostań w domu. Nie ma co ryzykować. Ja leżę plackiem do wtorku do wizyty bo mam brudny śluz. Ale staram się nie panikować. Mam nadżerke i torbiel wiec mogę plamić.
 
Ten ból kręgosłupa da się znieść. Gorzej z tymi mdłościami i zawrotami. Chciałam iść na cmentarz do taty zobaczyć czy burza nie narobiła szkód, ale sama się boje bo nie wiem czy dojdę.
Współczuję [emoji26] ja w pierwszej ciąży nie mialam mdłości ani zgagi, a to podobno dwie najgorsze dolegliwości
 
reklama
Dziewczyny, a Wasi partnerzy wiedzą o ciąży???
Czy ktoras jeszcze nie mówiła?
Mąż od razu wiedział nawet szybko wysyłał mnie po test bo był w domu. Teściowa też od razu wiedziała. Męża rodzeństwo też dość szybko wiedziało bo mamy bliski kontakt i dość blisko mieszkają. Moja mama się wczoraj dowiedziała a siostra w niedzielę bo będą u nas. Wczoraj akurat miałam wizytę. Więc reszta wie. Kilka koleżanek też przed wizytą wiedziało
Współczuję [emoji26] ja w pierwszej ciąży nie mialam mdłości ani zgagi, a to podobno dwie najgorsze dolegliwości
Ja w pierwszej ciąży 10-12 tc kolacją wymiotowałam a tu w tej ciąży mam mdłości wymioty z rana.
 
Do góry