reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
U mnie pierwsze to był szatan, drugi syn oaza spokoju, teraz nie nastawiam się kompletnie na nic. Trójka w tak krótkim odstępie czasu (chłopaki mają 3,5 roku i 14 miesięcy), to i tak jest kompletne przeczołganie.
Szacun❤️
Mi się wydaje, ze krótkie odstępy są łatwiejsze dla rodziców. Już dużo rzeczy nie pamietam, a co dopiero za pare lat 😁
 
Hej Dziewczyny, ma któraś z was problemy z napadami lęku, nerwicą, sytuacjami stresowymi? Jak sobie radzicie?
Ja chorowałam ma depresje i mam stany lękowe. Chyba nie ma innej drogi tylko terapia i wsparcie partnera i rodziny. U mnie wspomagająco działa joga, medytacja i kontakt z natura.No i oczywiście dieta. Poza tym zaczęłam psychologię żeby lepiej się zrozumieć, ale tego Ci nie polecam 😁
 
Ja chorowałam ma depresje i mam stany lękowe. Chyba nie ma innej drogi tylko terapia i wsparcie partnera i rodziny. U mnie wspomagająco działa joga, medytacja i kontakt z natura.No i oczywiście dieta. Poza tym zaczęłam psychologię żeby lepiej się zrozumieć, ale tego Ci nie polecam 😁
No niestety z tym wsparciem partnera i rodziny ciężko, ale jogę i dietę muszę wypróbować. Miałam właśnie napad i przestraszyłam się, że w 1 trymestrze to może być niebezpieczne, co jeszcze bardziej mnie nakręciło. Może pora na terapię..
 
No niestety z tym wsparciem partnera i rodziny ciężko, ale jogę i dietę muszę wypróbować. Miałam właśnie napad i przestraszyłam się, że w 1 trymestrze to może być niebezpieczne, co jeszcze bardziej mnie nakręciło. Może pora na terapię..
Koniecznie o tym pomysl. Szkoda zycia na takie leki i zamartwianie.
Ja cala pierwsza ciaze okropnie schizowalam i nie zamierzam tego powtorzyc.
 
U mnie pierwsze to był szatan, drugi syn oaza spokoju, teraz nie nastawiam się kompletnie na nic. Trójka w tak krótkim odstępie czasu (chłopaki mają 3,5 roku i 14 miesięcy), to i tak jest kompletne przeczołganie.
Wow! Szacun! Ale w sumie z drugiej strony ponoć łatwiej w krótkim odstępie mieć :D ja chciałam mieć właśnie maks 2-3 lata, bo pomiędzy moim rodzeństwem jest 9 i 7 lat (jestem najmłodsza) i bardziej byłam kulą u nogi w dzieciństwie 🤣 bo oni jednak już żyli swoim życiem hehe
 
reklama
Cześć 🙂
U mnie dzisiaj 7+1, pierwsze usg miałam koło 4 tygodnia - był pęcherzyk, kolejne miałam zaplanowane na 22.07 i to byłby równy 8 tydzień. Ale zdecydowałam, że inny lekarz będzie prowadził ciążę i mogłam się zapisać do niego dopiero na 26.07, więc stwierdziłam że nie wytrzymam i musiałam się zapisać dodatkowo wcześniej, do innego lekarza żeby tylko zobaczyć serduszko. Udało się na wtorek 🙆‍♀️.
W 7+5 chyba powinno już być?

U mnie z objawów ból piersi jak ich dotykam, czasami mdłości - najgorzej w samochodzie, czuję się jak bym miała chorobę lokomocyjną 🙄 a jutro przede mną powrót z Gdańska do Warszawy 🙈
Przy mdlosciach zaczyna mnie też cmic głowa.
Nie mam ani nie miałam żadnych plamień, progesteronu nie badałam, ale jeśli nie ma plamień to chyba powinien być w normie?
Idealnie moje objawy wymieniłaś 😆 piona! 🤛
 
Do góry