reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, czy wy tez macie teraz taka ochote na sledzie? Jak nie zjem chociaz raz dziennie pikantnego sledzika to jestem chora ;) Ale moj maz byl wczoraj lepszy... zjadl na kolacje sledzie i poprawil czekolada z orzechami 🤣🤣🤣
Mój tak robi, tylko w odwrotnej kolejności. Najpierw słodkie a potem obiad i to bez przepicia. Nie ogarniam, masz w ustach jeszcze batonika i sięgasz po kotleta 🤯
 
reklama
Ja właśnie przez to, że dziewczyny tu 5+5 albo i wcześniej miały zarodki z serduszkiem to doła łapie, bo ja 5+6 pusty pęcherzyk i już mam wizję pustego jaja płodowego,jak widzę każdy taki post :(
Dlatego napisałam że nie jest to nic nie normalnego u jednych będzie szybciej u drugich później, nie chce nikogo w błąd wprowadzić ale jak dobrze pamiętam to serduszko może się pojawić do końca 8 TC choć były przypadki że pojawiało się później i wszystko było ok
 
Ja właśnie przez to, że dziewczyny tu 5+5 albo i wcześniej miały zarodki z serduszkiem to doła łapie, bo ja 5+6 pusty pęcherzyk i już mam wizję pustego jaja płodowego,jak widzę każdy taki post :(
Nie przejmuj się u Ciebie też się pokaże fasolka, każda ciąża jest inna 😊
Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu nie udzielam sie, ale chetnie Was podczytuje w kazdej wolnej chwili ;) wreszcie i ja doczekalam sie mojego pierwszego usg. To juz jutro! bardzo sie stresuje i mam wielka nadzieje, ze wszystko bedzie OK.
witamy 😊 który tc ?
 
reklama
Do góry