reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mi sie juz tez marzy poducha ciazowa, ale boje sie kupowac cokolwiek zwiazanego z ciaza i dzieckiem zeby nie zapeszyc. Poczekam do 12 tyg.
a ja wlasnie na przekor po raz pierwszy w tak wczesnej ciazy nakupilam sobie sukienek ciazowych :) tez zawsze zakupy zaczynalam po 12tc a teraz odczarowuje moje strachy ;P
wyprzedaz byla :p nie moglam czekac :p a chcialam takie w ktorych pozniej bede mogla karmic
 
Czuje się ogolnie dobrze, ale tydzień przed spodziewana @ strasznie mnie piersi bolały, to było nie do wytrzymania, były strasznie pełne, tkliwe ale nie wariowałam z początku, później bóle jak przed @….
zrobilam test i wyszły 2 kreseczki 🥰
Później beta to potwierdziła…
Czuje się ogolnie dobrze, ale kłuje mnie podbrzusze okropnie 😬😬 i piersi bolą tak jakby miały zaraz wybuchnąć 😩
A ty jak się czujesz? 🥰
To twoja pierwsza ciąża? Ja poza piersiami które bolą mnie raz mniej raz mocniej i tym cholernym zmęczeniem to nie mam jeszcze żadnych objawów 🤷🏼‍♀️ Może jeszcze uczucie jakby mniejszego żołądka 🤔 zjem połowę zwykłej swojej porcji a czuję się pełna jakbym nie wiem ile zjadła 😬
 
ak tylko Cię poinformuję, że nie jest to eksperyment medyczny 😉 To jest kolejny fake news szalejący w necie. Warto sprawdzać w wiarygodnych źródłach te wszystkie rewelacje. A szczepionka taka jest znana od wielu lat i nie została wymyślona w 3 miesiące, jak to któraś z Was pisała. Teraz po prostu wykorzystano tą technikę do stworzenia szczepionki na covid i ot cała filozofia.
Bzdura. Widocznie nie miałaś zgonu w rodzinie po szczepionce. Zdrowi ludzie młodsi ode mnie umierają od tego gówna.
 
Miałam dokładnie tak samo jak Ty w poprzedniej ciąży - tez na szybko znalazłam lekarza prywatnie i tez się skończyło dobrze! Ale stres to jest dramat wtedy… I tutaj wiadac jak sprzęt robi różnice! Powiem ze myslalam ze w luxmedzie maja trochę lepszy sprzęt :/ zaczynam się bać bo pierwsza wizytę będę mieć w luxmedzie a dopiero później prywatnie ;p
Bardzo się cieszę ze takie piękne Serduszko u Ciebie ❤️❤️
Dziewczyny o jakim luxmedzie wy piszecie? Ja na pierwsze USG ode do luxmedu w Lublinie. Lekarza ma świetne opinie, ale boje się o sprzęt.
 
reklama
Do góry