Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Nadrabiaj nadrabiaj bo grupa prywatna się tworzyO rety, 40 stron do nadrobienia. Nie macie litosci![]()
Ja całe popołudnie nadrabiałam i przy okazji zasnęłam oczywiście jak to baba w ciążyO rety, 40 stron do nadrobienia. Nie macie litosci![]()
No gaduły się tu nazbierały ale to dobrze bo w grupie zawsze razniejJa całe popołudnie nadrabiałam i przy okazji zasnęłam oczywiście jak to baba w ciąży![]()
Słuszna uwagaA ja chciałam przypomnieć, ponieważ dużo nowych dziewczyn dołączyło, że jeśli piszemy o objawach, wizytach lekarskich, badaniach czy zdj USG to piszemy w którym tygodniu ciąży jesteśmyjest nas za dużo żeby wszystkie zapamiętać
a tak poza tym to miłego wieczoru dla wszystkich! ❤
![]()
Skoro jesteś zorientowana w kwestii kwasu to nie mam więcej pytańOo, to miło, że mamy podobne terminy.
Dam znać po USG. To jeszcze 16 dni.
Ja już przed zajściem w ciążę brałam 0,8 mg kwasu foliowego z racji, że miałam bardzo dużo niedoborów witamin i pierwiastków. I tak zostałam przy zwiększonej dawce. Raczej trudno go przedawkować, bo to witamina z grupy B w nadmiarze wydalana z moczem więc nie martwię się.
A jak się czujesz po Prenatal uno? Bo on ma w sobie dużo imbiru. Mnie rozgrzewa i chyba działa pobudzająco na jelita.![]()