reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Do dziewczyn, które po cichu ogladaja wozki😁 ciekawe czy kupimy te, ktore nam się teraz podobają czy będą zupełnie inne... 😉
U mnie totalna odmiana. Na początku mówiłam że spacerówka od razu wjedzie jakaś taka przystosowana też dla niemowląt skończyło się na 3w1 i tak było w obydwu przypadkach. Ale serio z doświadczenia wiem że u nas gondola się nie sprawdzi ... nie były za bardzo używane poprzednimi razy więc jak bedzie tylko wszystko dobrze to nastawiam się na porządną spacerówkę. 🤷‍♀️😊
 
reklama
Nie macie litości... Trzysta postów z dziś mam do nadrobienia [emoji85] już się zabieram.
Ja lubię taki dni jak dziś, nie miałam czasu rozmyślać, byłam na paznokciach i zakupach, bo w sobotę mam wesele. Później zabrałam córę nas jezioro. A jakby mi było mało, to miałam jeszcse jeden test w domu, więc rano zrobiłam [emoji23] jakże się ucieszyłam z widoku [emoji7] już tylko tydzień do wizyty! Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
Na kolację wjechały kanapki ze smalcem i ogórkiem małosolnym, to przez Was!
IMG_20210722_075421_1.jpeg
 
Dziewczyny dzień dobry [emoji8] Dziś pisze do Was ostatkami sił bo mam mega kiepski dzień , mega mi słabo i niedobrze. Zastanawiam się czy nie powiedzieć szefowi o ciąży aby zaczął kogoś szukać na moje miejsce. Myślałam że pocisne dłużej ale nie mam sił. Prace mam wymagająca skupienia, odpowiedzialna i nie mogę sobie pozwolić na błąd i stres tym bardziej .. maluch najważniejszy. Ale pytanie brzmi co sądzicie o tak wczesnym informowaniu przełożonego ? Wiecie ,u mnie to dopiero końcówka 6 tygodnia. Mogę dodać dwwi powiedzieć że jestem w 8 i zaczynam drugi miesiąc hehe ale to nie zmieni tego że boje się o to że nie daj Boże coś się złego stanie.. a wtedy pracodawca raczej nie przyjmie już z otwartymi ramionami bo będzie ktoś za mnie.. nie wiem co robić [emoji27] dajcie znać jak to u Was wyglądała, mówilyscie, czekacie ?
To nie ma sensu chyba się męczyć. Najważniejsze teraz jest dziecko i Ty. Ja w pierwszej ciąży powiedziałam jakoś w 10 albo 11 tygodniu, w tej zamierzam około prenatalnych. Po macierzyńskim wróciłam do pracy w lipcu zeszłego roku, więc juz rok mija, akurat wyrobiłam większe wypłaty na kolejny macierzyński [emoji85]
 
reklama
Do góry