reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Nie macie litości... Trzysta postów z dziś mam do nadrobienia [emoji85] już się zabieram.
Ja lubię taki dni jak dziś, nie miałam czasu rozmyślać, byłam na paznokciach i zakupach, bo w sobotę mam wesele. Później zabrałam córę nas jezioro. A jakby mi było mało, to miałam jeszcse jeden test w domu, więc rano zrobiłam [emoji23] jakże się ucieszyłam z widoku [emoji7] już tylko tydzień do wizyty! Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
Na kolację wjechały kanapki ze smalcem i ogórkiem małosolnym, to przez Was! Zobacz załącznik 1297317
Ha ja w 3 dni pochłonęłam słoik ogórków małosolnych a wczoraj zrobiłam smalec [emoji16]
 
reklama
Kurcze oglądam Wasze zdjęcia i wszystkie macie ten pęcherzyk taki okrąglutki a u mnie zarodek 5mm w takim podłużnym kokonie 🙈 wtedy było 6+2
U mnie tez raczej podluzny. Czy to zle? 🙈
 

Załączniki

  • E3E551A8-F121-43E8-9A7C-75B00CDBD9F3.jpeg
    E3E551A8-F121-43E8-9A7C-75B00CDBD9F3.jpeg
    71,7 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry