reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Kurcze... Stosujesz jakieś sposoby na to?
Bo szczerze mówiąc takie codzienne zaparcia jakoś mi się nie widzą.
A wypijanie trzech kaw dziennie tym bardziej.
Lekarz mi polecił 3 litry wody dziennie pić, niegazowanej i w razie potrzeby Lactulosum. Takie zaparcia mogą do hemoroidów doprowadzić i wiadomo, że nie są przyjemne też dla nas.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie ,uspokojona maksymalnie :) Ciąża rozwija się prawidłowo,a torbiel już sie zmniejszyl do 38mm z 5cm.wysokimi przyrostami i wartosciami bety mam sie nie denerwować-to nic nie znaczy ,wazne ,ze przyrasta.Tydzien temu mialam pecherzyk ciążowy 3mm ,a dziś jest pecherzyk zoltkowy i zarodek 2,5 mm[emoji7] Co do serduszka -coś sie zaczyna ale aorta zakłócala odczyt.Na plamienia dostalam duphaston.Dzis mam 5+6
Cudownie, możesz spać spokojnie [emoji4][emoji4]
 
Dla mnie robienie wielu testów to głupota i strata kasy. Najlepiej iść na betę bo od razu ci pokaże czy jesteś w ciąży.
Nie mogę iść na betę tak od ręki, jestem w UK obecnie. Ale masz rację, robienie tylu testów to lekka paranoja.. To przez to, że ostatnio miałam testy delikatnie pozytywne, a potem słabły i w końcu druga kreska znik eła całkiem, a lekarz powiedział, ze to prawdopodobnie ciążą biochemivzna. Dlatego teraz się trochę boję od początku, ze znowu coś nie wyjdzie.. Postaram się wyluzować i zaczekać spokojnie do wizyty u gina :-)
 
Potwierdzam - ja przy becie 100, a nawet i wyższej, miałam drugą kreseczkę, coś tam widoczne, krecha zdecydowanie to nie była :D testy czułość 10.
No ja to rozumiem. Mi chodzi bardziej o to, że już wcześniej ta kreska, na teście tej samej marki, była ciemniejsza. Ale macie rację, to nie jest test który by mi mogł cokolwiek powiedzieć o poziomie beta hcg. Postaram sie wyluzować i poczekać spokojnie na wizytę :-)
 
reklama
Do góry