reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja jestem obecnie w Anglii, tutaj nikt się za bardzo nie przejmuje tak wczesnymi ciążami, a betę hcg robi się ze skierowaniem. No nic, pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli :-)
Jestes zarejestrowana u GP? Ja zadzwonilam powiedzialam, ze mam bóle brzucha i dał mi skierowanie. Choć masz racje ciaża w UK jest traktowana inaczej niz w Polsce i oni w zasadzie nic nie robia do 12 tygodnia. No cóż angielski podejście....
Możesz też sprobowac znaleść polska klinike i tam zrobic badanie krwi prywatnie. Ja zapłaciłam za bede £24 wiec do przeżycia.
 
reklama
Nie wiem, chyba nic z tego. Jestem według gin 7+2, usg 5+2 i jest tylko pęcherzyk z czymś zaczynającym się. Załamałam się, nie chcę znowu przechodzić wywoływania poronienia, bo myślałam, że zejdę z bólu w tym szpitalu.
Dlaczego myślisz o poronieniu skoro coś tam się zaczyna? Idź na wizytę za 2 tyg a wtedy napewno będzie serduszko 😊
 
Ja jestem obecnie w Anglii, tutaj nikt się za bardzo nie przejmuje tak wczesnymi ciążami, a betę hcg robi się ze skierowaniem. No nic, pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli :-)
Ja też mieszkałam w państwie gdzie ciążę traktuje się normalnie od 12 tyg ale jak wyszedł mi pozytywny test to odrazu znalazlam polskiego lekarza i za odpowiednią opłata zbadał mnie 😊
 
Jestes zarejestrowana u GP? Ja zadzwonilam powiedzialam, ze mam bóle brzucha i dał mi skierowanie. Choć masz racje ciaża w UK jest traktowana inaczej niz w Polsce i oni w zasadzie nic nie robia do 12 tygodnia. No cóż angielski podejście....
Możesz też sprobowac znaleść polska klinike i tam zrobic badanie krwi prywatnie. Ja zapłaciłam za bede £24 wiec do przeżycia.
 
Dziewczyny zauwazylyscie u siebie moze nadmierne wypadanie wlosow? Ja mam tak od pewnego czasu 🙁 zawsze myslalam, ze w ciazy wlosy sa w lepszej kondycji, a wypadaja juz po ciazy...
 
Nie wiem, chyba nic z tego. Jestem według gin 7+2, usg 5+2 i jest tylko pęcherzyk z czymś zaczynającym się. Załamałam się, nie chcę znowu przechodzić wywoływania poronienia, bo myślałam, że zejdę z bólu w tym szpitalu.
Nie mysl od razu o najgorszym. Poczekaj chwile moze zaraz sie wszystko wyjasni. Kazda ciaza jest inna i inaczej sie rozwija. Bedzie dobrze ✊🏼✊🏼
 
reklama
Nie wiem, chyba nic z tego. Jestem według gin 7+2, usg 5+2 i jest tylko pęcherzyk z czymś zaczynającym się. Załamałam się, nie chcę znowu przechodzić wywoływania poronienia, bo myślałam, że zejdę z bólu w tym szpitalu.
Kochana, a jest możliwość, że się owu przesunęła?
Ginekolog miał dobry sprzęt?
Przypominam Ci, że ją we wtorek w 7+4 niby na USG też 6+1, minimalna plamka zarodka bez akcji serca i w ogóle. Załamałam się. Poszłam szybko do innego lekarza z mega USG i na USG 7+3, pięknie bijące serduszko, głowa, nóżki.
Teraz jestem ostrożniejsza. Jeśli jesteś pewna, kiedy była owu, to albo poczekaj 1-2 tygodnie i idź znowu albo jeszcze dziś do innego lekarza, ale takiego z SUPER sprzętem. A jak jest szansa, że owu się przesunęła i nie wiesz kiedy była, to po prostu poczekaj ten 1-2 tygodnie.
 
Do góry