reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Czy zdażyło Wam się kiedyś, że mocz w teście ciążowym rozlał Wam się tak nierównomiernie i wynik wyszedł nieprawidłowo w związku z tym? Dziś rano robiłam test strumieniowy, ale po nasikaniu zamiast odwrócić go tą posikaną końcówką w dół, odwróciłam go końcówką do góry i zorientowałam się dopiero, jak zobaczyłam, że mocz przechodzi po okienkach testowym i kontrolnym tylko bokiem i tak jakby się rozlewa. Po kilku minutach wszystko się wyrównało, ale zaniepokoił mnie wynik. Dziś jest dzień, w którym normalnie powinnam dostać okres. Testuję się już od tygodnia i w ostatnich dniach już miałam normalne wyraźne pozytywne wyniki, a na tym dzisiejszym felernym teście druga kreska jest bardzo blada. Ostatnio miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną i martwię się, że tym razem znów coś złego się dzieje.. Jak myślicie, nierównomiernie rozlewający się mocz mógł mieć wpływ na ten wynik, czy raczej poziom hcg mógł spaść? Kreska kontrolna wygląda zupełnie normalnie.... Jutro, albo jeszcze dziś po południu zrobię kolejny test i zobaczę, ale narazie się bardzo niecierpliwię i martwię.. Na zdjęciu test z wczoraj (na górze) i ten dzisiejszy (na dole)...
Hej, kochana nie rób tyle testów, bo to nic nie zmieni. Najlepiej iść na betę, ale już doczytałam, że nie mieszkasz w pl. W każdym razie postaraj się czekać do wizyty :) musi być dobrze :*

Hej dziewczyny!
Dołaczam do Was, moja ostatnia beta z przed wczoraj 3100, dzis ide na pierwsze USG. Mam nadzieje, ze bedzie widac pęcherzyk i że wszystko jest OK. Jeszcze nie moge uwiezyc w to co sie dzieje. Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszly mamy.
Cześć! Witaj! Daj znać po wizycie :)


Nie wiem, chyba nic z tego. Jestem według gin 7+2, usg 5+2 i jest tylko pęcherzyk z czymś zaczynającym się. Załamałam się, nie chcę znowu przechodzić wywoływania poronienia, bo myślałam, że zejdę z bólu w tym szpitalu.
kochana, na pewno wszystko będzie ok, skoro już się coś zaczyna dziać :) serce można uwidocznić od max 5+6 a i to nie zawsze :) ja wierzę, że będzie Ok wszystko!


Już po :) serce bije. Wymiar 1.44cm, 7tydzien 5 dzień. Mam przyjść jak najszybciej z wynikami krwi. Dostała też skierowanie na prenaralne z nfz
jej! Super wiadomość! Cieszę się bardzo ❤️
 
reklama
ja chciałam kupić cyfrowy clearblue, żeby właśnie sprawdzić tydzień, ale zgłupiałam, gdy pani powiedziała mi, że on pokazuje tylko 2-3 tydzień lub uśmiechniętą buźkę [emoji23] nie wiem, czy się nie dogadałyśmy, czy rzeczywiście tak jest, już nie wnikałam. wierzę, że usg i tak powie więcej niż taki test, więc już się nie upierałam.
Tak jak powyżej wspomniane - pokazuje 1-2, 2-3 i 3+ o na tym koniec. I to są tygodnie od zapłodnienia:)
 
Czesc wszystkim :) kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostatni okres 16.06 mieszkam w uk wiec tutaj niestety usg w 12 tyg dopiero za tydzien mam rozmowe telefoniczna z polozna z tego co wiem tu wszystkie prawie spotkania beda telefoniczne troche mnie to martwi to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie w tym zielona mam 27 lat ciaza nie planowana i troche sie stresuje
 
a niech cchuchaja i dmuchają! A co tam! 😁 korzystaj! 😁🤭
Niby tak;D ale denerwuje mnie to zwracanie uwagi typu: ,,nie podnos to jest za cieżkie" I tak dalej.. a jeszcze wiedzieć o 2 poronieniach więc czuje ze będę tylko leżała i pachniała haha;D a ja jestem z tych co lubią mieć raczej zajęcie
 
Czesc wszystkim :) kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostatni okres 16.06 mieszkam w uk wiec tutaj niestety usg w 12 tyg dopiero za tydzien mam rozmowe telefoniczna z polozna z tego co wiem tu wszystkie prawie spotkania beda telefoniczne troche mnie to martwi to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie w tym zielona mam 27 lat ciaza nie planowana i troche sie stresuje
hej 🙂po 1 mimo nie planowanej ciąży, gratulacje 🙂 po 2 wytrwałości do wizyty i miłego czytania 😁🥰
 
W środę byłam u lekarza że względu na plamienie. Nie widział nawet pęcherzyka i kazał zrobić betę czy w ogóle jestem w ciąży. To moja 5 ciąża,więc raczej już to sama wiem. Bardziej niepokoiły mnie plamienia i bole krzyżowe bo już kiedyś miałam ten problem. Zrobiłam wczoraj rano dzisiaj wynik 1500. 2 sierpnia mam wizytę.
 
reklama
Do góry