reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jesli chodzi o testy clearblue to one pokazuja tylko poczatkowa ciaze tydzien 1-2, 2-3 a potem 3+. Chyba, ze znasz jakies inne
Wlasnie o tych myslalalm
Pokazuja wzrost bety od dnia zaplodnienia czyli 3+ to juz jest pobad 5 tc
Takze w razie braku mozliwosci zrobienia bety to jest chyba najlepsze wyjscie
 
reklama
A ja jestem ciekawa waszego zdania na temat jazdy na rowerze 🙂 lubicie? Jeździcie wiedząc już o ciąży czy raczej unikacie?
Mieszkam w kraju rowerow 🚲 tutaj kobiety jezdza z pokaznymi brzuchami. Ja jestem zdania, ze jesli wszystko jest ok to czemu nie! Wiadomo, trzeba bardziej uwazac na siebie, ale nie mozna wpadac w paranoje. A ruch dobrze zrobi i dla mamy i dla rozwijajacego sie dziecka 😄
 
Mieszkam w kraju rowerow 🚲 tutaj kobiety jezdza z pokaznymi brzuchami. Ja jestem zdania, ze jesli wszystko jest ok to czemu nie! Wiadomo, trzeba bardziej uwazac na siebie, ale nie mozna wpadac w paranoje. A ruch dobrze zrobi i dla mamy i dla rozwijajacego sie dziecka 😄
Kurcze dobre pytanie. Też lubie rower ale chyba w pierwszym trymestrze bym sie nie zdecydowala. Choc to pewnie moja paranoja i nie ma przeciwskazań.
 
Kurcze dobre pytanie. Też lubie rower ale chyba w pierwszym trymestrze bym sie nie zdecydowala. Choc to pewnie moja paranoja i nie ma przeciwskazań.
a ja znów chyba na odwrót ..🤭 jakoś sobie nie wyobrażam z takim dużym brzuszkiem jeździć na rowerze 🙈 bałabym się że mnie prze ciąży czy coś, nie wiem 😁
 
Ja jestem obecnie w Anglii, tutaj nikt się za bardzo nie przejmuje tak wczesnymi ciążami, a betę hcg robi się ze skierowaniem. No nic, pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i być dobrej myśli :-)

Ania, zadzwon do przychodni powiedz, ze podejrzewasz, ze jestes w ciazy, a bierzesz leki, ktorych w ciazy brac nie mozna i powiedz, ze chcialabys potwierdzic ciaze testem z krwii. Mi GP pobrala krew na bete na pierwszej wizycie sama z siebie, ale juz zeby zobaczyc wzrost sie nie moglam doprosic 😂

btw. w ktorej czesci Anglii jestes? Ja Devon.
 
reklama
Do góry