reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czesc wszystkim :) kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostatni okres 16.06 mieszkam w uk wiec tutaj niestety usg w 12 tyg dopiero za tydzien mam rozmowe telefoniczna z polozna z tego co wiem tu wszystkie prawie spotkania beda telefoniczne troche mnie to martwi to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie w tym zielona mam 27 lat ciaza nie planowana i troche sie stresuje
Ja też jestem w UK, ale to mój ostatni miesiąc. Równo za tydzień wracam do Polski i w kontekście ciąży cieszy mnie to bardzo...
 
reklama
Czesc wszystkim :) kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostatni okres 16.06 mieszkam w uk wiec tutaj niestety usg w 12 tyg dopiero za tydzien mam rozmowe telefoniczna z polozna z tego co wiem tu wszystkie prawie spotkania beda telefoniczne troche mnie to martwi to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie w tym zielona mam 27 lat ciaza nie planowana i troche sie stresuje
Hej ja mieszkam w Irlandii tu to samo choć lekarz przyjmuje już normalnie to na pierwsze grubsze badanie trzeba czekać do 12 tygodnia 😊
 
Nie zgodzę się. Ja w 6+2 miałam sam pęcherzyk pusty,tydzień później było widać coś w środku a w 9t normalnie już główkę,tułów. Akurat wczoraj przeglądam stare usg
Napawasz mnie nadzieją, czyli wciąż nie wszytko stracone. 5 sierpnia idę na kolejne badanie, będę według OM 9 tydzień, według dzisiejszego usg 7tc więc to powinno wszystko rozwiązać 🙏🏻😅
A ja jestem ciekawa waszego zdania na temat jazdy na rowerze 🙂 lubicie? Jeździcie wiedząc już o ciąży czy raczej unikacie?
Ja kompletnie unikam wszystkiego 😁😅 jestem jak królewna 😀👸
Tak, mnie wypadają garściami ostatnio...
Ja już się boję o moje włosy. Po ostatniej ciąży miałam już zakola, ledwo mi coś w nich odrosło 😒
 
Słuchajcie mój mąż kupił mi wczoraj perfumę która kiedyś tak bardzo mi się podobala;D popsikałam się i o matko moja jak mnie po niej mdli;D ale nie dałam po sobie poznać.
 
No więc sprawdził się mój czarny scenariusz, pęcherze nadal puste, nie ma nawet pęcherzyka żółtkowego, więc dostałam skierowanie do szpitala na poniedziałek na łyżeczkowanie.

Nie będę już tu zaglądać, bo męczy mnie to psychicznie, więc wszystkim wam życzę szczęśliwych, zdrowych ciąż! ❤️
 
reklama
Coś się dzisiaj kiepsko czuje. Słaba jestem. Miałam biegunkę:/ nie wiem czy cos zjadłam takiego czy co. Zamierzam już dzisiaj leżeć a tyle rzeczy jeszcze miałam zaplanowane.
 
Do góry