reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny :) kiedy was mdli? Jeszcze przed jedzeniem czy po? Ja dzisiaj wstałam i wszystko było super dopóki nie zjadłam śniadania:/ w kościele tak mnie mdliło że myślałam że spadnę.
 
Hej dziewczyny :) kiedy was mdli? Jeszcze przed jedzeniem czy po? Ja dzisiaj wstałam i wszystko było super dopóki nie zjadłam śniadania:/ w kościele tak mnie mdliło że myślałam że spadnę.
Zazwyczaj zaczyna się po południu i trzyma do wieczora...czasem mam ochotę wsadzić już sobie paluchy żeby sobie ulżyć....
 
Zazwyczaj zaczyna się po południu i trzyma do wieczora...czasem mam ochotę wsadzić już sobie paluchy żeby sobie ulżyć....
Mi tak samo 🙉 Wszystko zaczyna się koło 13-14. Wieczory są straszne i ciężko zasnąć. Mam problem też z wieczorną toaletą, bo przy myciu zębów to mam straszny odruch wymiotny🙉 Niedobrze mi od pasty
 
reklama
Badałam progesteron i wynik to 26,30 beta 4820,0 22 lipca i 23lipca 6444,0 strasznie się martwię żeby znowu się nie powtórzyło, dziś po przebudzeniu odcziwam ból gardła a w tedy też tak było i było to poronienie co sądzicie o wynikach? Wizyta u ginekologa dopiero w środę
No wlasnie ja sam nie wiem co myślec. Moj lekarz kazal mi zrobic progesteron wyszedl 86 i powiedzial zeby nic nie brac. Natomiast lekarza gdzie bylam na USG pierwszym tłumaczyła, ze progesteron dopochwowo nie zaszkodzi, a może jednak pomoc i kazała mi brac 2x100 przy dość wysokim progesteronie.
 
Do góry