reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Egipt rzeczywiście jest ryzykowny przynajmniej w okresie ciąży. Też mieszkam na południu i w sumie do Włoch mam 10h drogi - prawie jak nad morze 😅 z lotów uwielbiam Grecję zwłaszcza Kretę ale może tym razem bardziej Malta, Katania we Włoszech albo Majorka 🤔 jeśli samochodem to wybór mały bo pozostają nam północne Włochy niedaleko Wenecji bądź Chorwacja w której nigdy nie byłam. Zobaczymy w takim razie co powie lekarz 🙂 Byleby nam nie pozamykali kierunków przez covid...
Na Malte mielismy juz wykupione bilety i co? i lipa bo restrykcje wprowadzili, ze tylko zaszczepieni moga wjezdzac. Potem zmienili i jak sie wjezdza na Malte to jest 14 dni kwarantanny 😅 Jesli chodzi o Majorke to tez, cos wprowadzili albo maja wprowadzic. Teraz jestem wlasnie na etapie szukania miejsca gdzie nie ma za duzo restrykcji i mozna normalnie spedzic urlop. W Grecji cos ostatnio czytalam, ze niezaszczepieni do Restauracji nie moga wejsc? To sie tak szybko wszystko zmienia, ze mam dosc :D
 
reklama
No mnie zdziwiło, że tak mało tych rzeczy w krwi zbada. Wolałabym pakiet i spokój z moją fobia a nie latać co 2 tyg :/ w poprzedniej ciąży nie licząc szpitala miałam tylko 3x krew pobrana :D ale za to listę jak na zakupy haha
 
Dziewczyny mam wizytę w czwartek, a już dziś czuję jak mnie boli brzuch z nerwów..
Ooo też mam w czwartek wizyte, ale mnie dzisiaj brzuch boli przez wymioty
Hej, ja jednak bylam w biochemicznej, żegnam się z Wami i życzę z całego serca żeby dzieci byly zdrowe no i ciążę bez przygód [emoji11] mam tylko pytanie jesli ktoras jest po biochem, ile trzeba odczekać czy od razu moge probowac po okresie?
Przykro mi, powodzenia ze staraniami.
 
Wróciłam z badań i co kibelek trzeba było odwiedzić przed śniadaniem, chociaż w drodze powrotnej kawałek drożdżówki zjadłam i popiłam sokiem pomarańczowym i wszystko w WC wylądowało, śniadanie także [emoji27] kiedy to się skończy
 
Ja miałam biochemiczna i staraliśmy się od razu [emoji846]
Hej, ja jednak bylam w biochemicznej, żegnam się z Wami i życzę z całego serca żeby dzieci byly zdrowe no i ciążę bez przygód [emoji11] mam tylko pytanie jesli ktoras jest po biochem, ile trzeba odczekać czy od razu moge probowac po okresie?
 
No właśnie wiem, że prawidłowo zgłasza się zmianę miejsca pobytu + najlepiej od razu dołączyć zaświadczenie od lekarza. Tak tylko pytam o wasze doświadczenia, bo trochę się jednak boje wyjazdu za granicę, a z drugiej strony wczasy w Polsce mnie nie przekonują.
Jakie zaświadczenie od lekarza?
 
reklama
Do góry