reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
16273255090888292899508203323486.jpg
 
Może przenieśmy się wszystkie na ten wątek prywatny, wszystkie informacje będą w jednym 😉 inaczej się pogubimy 😜 tam już dziewczyny sporo stron zapisały 😁😁😁
 
reklama
Jej.mialam sie odezwac.z piątku na sobote tak sie zle czulam w nocy jakues takue skurcze dostawalam strasznie sie przestraszylam ze cos sie zaczelo jeszcze dodatkowo ten ksztalt pecherzyka wiec z rana pojechalam na IP.no i po zrobionym usg okazalo sie ze pecherzyk jest okraglutki....ja nie wiem jak mnie ten lekarz badal.tylko tetno plodu mogloby byc wyzsze choc lekarka mowila ze miesci sie w normie...mam nadzieje ze przyspieszy i nastepnym razem wszystko bedzie ok. Chociaz dziwnie sie czuje.tak mi sie jakos przelewa w brzuchu jakby cos mi sie ruszalo nie wiem czy to jelita czy co...moze takue uczucie bo mi sie wszystko podnosi do gory...dziwne uczucie.
Super, bardzo się cieszę! Możliwe, że na ostatnim USG akurat tak ustawiona była sonda USG, że tak pęcherzyk wyglądał. Ważne, że jest ok :) a tętno z czasem przyspiesza, na początku jest wolniejsze
 
Do góry