reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Odebrałam właśnie wyniki badań krwi i tak się teraz zastanawiam nad tym moim TSH bo przed ciąża (07.06) było w granicy 2.2.
Potem badalam 08.07 i było 1.99 i byam już w ciąży a dziś 26.07 mam wynik 2.75 🤦
Nie wiem czemu to tak skacze 🤔 nie brałam nigdy leków na tarczycę, czy powinnam poruszyć ten temat z lekarzem jeśli on nic nie wspomni?

Mi też TSH skoczyło z 1.1 na 1.9 w ciągu 2 tygodni
 
reklama
O jaaa nie wiedziałam. Myślałam że prenatalne wystarcza. Robicie te testy???
Jesli nie ma sie wskazan to nie koniecznie trzeba od razu robic :)
Wiek. Poronienia. Choroby genetyczne w rodzinie etc to sa wskazania do glebszej diagnostyki
Usg u dobrego specjalisty z certyfikatem doswiadczeniem pozwala z duzym prawdopodobienatwem stwierdzic ze dzidzia jest zdrowa :)
 
Od kilku dni drga mi prawa powieka, czytałam, że mogę mieć za mało magnezu. Polecacie coś? ❤️ Mam magnez w moich witaminach, od dwóch dni jem też orzechy.
Polecam Slow-mag. Też mam magnez w witaminach, a ten jest czysty, bez witaminy B6.
Dziewczyny jest już grupa zamknięta 😊
Ja jeszcze nic nie wiem. Termin do lekarza mam na 5 sierpnia, to na bank się wszytko wyjaśni, czy będę z wami dalej, czy nie.


Dziewczyny czy któraś po luteinie dopochwowej miała infekcje? Aplikuje specjalnym aplikatorek, za każdym razem dokładnie myję i nie mogę się pozbyć infekcji 😪 używam multi gyn i bardzo mi pomaga ale mam wrażenie że od luteina ciągle wraca cholerna infekcja...
Ja miałam infekcję, albo bardzo podrażnioną przez ten lek. Lekarz ledwo dał się przekonać, że to przez te leki i dał mi luteinę pod język.

Ale super, w końcu ktoś 🤍 Katowice lub okolice? 😁
Tychy 😀
 
nifty robione w Chinach wynik do 5dni roboczych :)
probka leci specjalna przesylka medyczna ekspresowa
No właśnie na wszystkich stronkach gdzie sprawdzałam odnośnie Nifty, jest do 10dni roboczych, ale piszą, że często jest w ciągu 5-6 dni, no ale gwarancji nie ma. Sanco też często wcześniej podaje wyniki, nawet po 3-4 dniach. Ja po prostu chcę jak najszybciej wiedzieć czy jest ok.

Ale daj znać jak masz gdzieś znalezione Nifty z wynikiem max 5 dni ;) może po prostu przeoczyłam
 
reklama
Do góry