reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej, ja podobny wiek ciaży i też UK. Powiem Ci, że jestem tym wszystkim tutaj przerażona i boje sie jak to bedzie z nimi. Bylam dzis na badanie krwi GP zlecil i nie mogł pielegniarz pobrac, nigdy tak nie mialam, ale z nimi wszystko mozliwe.
No ja czekam wlasnie na telefon jeszcze 5 min zapisalam sobie wszystko na kartce co chce spytac mam nadzieje ze chociaz zleci mi jakies badanie krwi lub cokolwiek ze nie bede musiala czekac do 12 zeby dowiedziec sie czego kolwiek z racji tego ze to moje pierwsze nie wiem czego mam sie spodziewac 🙄
 
Zgłosiłam Was dziewczyny i wielokrotnie o tym pisałam, że osoby do grupy dodaje adminka.. Caly proces krok po kroku opisałam dwa czy trzy dni temu żeby Wam wyjaśnić. Trzeba czekać. Nie wiem ile to zajmie 🤷‍♀️
Ja niestety nie wchodzę tutaj codziennie więc musiałam przegapić ta informacje. Zastanawiam się co będzie jak ktoś nowy dojdzie, to nawet nie będzie wiedziała że jest jakaś inna grupa 😉 Zamysl prywatnej grupy fajny i jestem jak najbardziej za, ale można było jeszcze chwilę poczekać aż się wszyscy zbiorą 😊 Bo teraz to nawet nie wiadomo ile trwa dodanie 😊
 
Ja niestety nie wchodzę tutaj codziennie więc musiałam przegapić ta informacje. Zastanawiam się co będzie jak ktoś nowy dojdzie, to nawet nie będzie wiedziała że jest jakaś inna grupa 😉 Zamysl prywatnej grupy fajny i jestem jak najbardziej za, ale można było jeszcze chwilę poczekać aż się wszyscy zbiorą 😊 Bo teraz to nawet nie wiadomo ile trwa dodanie 😊
Czekanie aż wszyscy się zbiorą to kropla w morzu, napewno znajdą się dziewczyny które trafia na forum w połowie ciąży. Każdy kto chce zostanie dodany więc na spokojnie trzeba czekać
 
Jestem po rozmowie z polozna 😂 nie wiem czy mam plakac czy sie smiac mam sciagnac sobie aplikacje i to bedzie moja taka elektroniczna ksiazka mam wyplenic tam informacje wszystkie odebrac kwa foliowy i zakupo witamine D nastepny telefon miedzy 9-11 tyg 😂😂 rowniez telefoniczny i wtedy umowi mnie na badanie krwi jestem w duzym szoku ide poplakac w poduszke 😭😭
 
reklama
Jestem po rozmowie z polozna 😂 nie wiem czy mam plakac czy sie smiac mam sciagnac sobie aplikacje i to bedzie moja taka elektroniczna ksiazka mam wyplenic tam informacje wszystkie odebrac kwa foliowy i zakupo witamine D nastepny telefon miedzy 9-11 tyg 😂😂 rowniez telefoniczny i wtedy umowi mnie na badanie krwi jestem w duzym szoku ide poplakac w poduszke 😭😭
To się nazywa opieka ciążowa 😀
 
Do góry