reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Właśnie przy tych badaniach gdzieś tam dodatkowe milimetry już są powodem do paniki więc chyba lekarz dokładny potrafiący robić USG jest niezbędny.
 
reklama
HEJ HEJ.☺Jestem w 9 tygodniu.odebralam dzis wyniki moczu.czy któraś z was miala podwyzszona BILIRUBINE? Mam 1mg. a norma 0.2. Mecza mnie mdlosci i wymioty do tego malo pije bo po wodzie tez mnie meczy.czu to moze byc powod takiego wyniku?
 
Cześć, i ja dołączam, 7+1 :) byłam na wizycie 1,5 tygodnia temu, jeszcze nie było serduszka, lekarz powiedział że ciąża trochę młodsza, ale jestem dobrej myśli :) 10.08 usg w luxmedzie będę mieć, mam nadzieję że coś już zobaczę. Mam już prawie 2-letnią córeczkę.
Może mnie ktoś dodać do tej prywatnej grupy? Do kogoś trzeba napisać w ten sprawie?
 
Również witam nowe osóbki i życzę, żeby wszystko było super z dzidziami 😊❤️

PS też poprosiłabym o dodanie do wątku prywatnego, z góry dzięki 🌸 @julianap widziałam się tym tematem zajmowała, chyba że coś się zmieniło 🤔
 
Cześć, i ja dołączam, 7+1 :) byłam na wizycie 1,5 tygodnia temu, jeszcze nie było serduszka, lekarz powiedział że ciąża trochę młodsza, ale jestem dobrej myśli :) 10.08 usg w luxmedzie będę mieć, mam nadzieję że coś już zobaczę. Mam już prawie 2-letnią córeczkę.
Może mnie ktoś dodać do tej prywatnej grupy? Do kogoś trzeba napisać w ten sprawie?
To mamy ten sam czas ciąży 😊 u mnie z Om co prawda 7+4, ale z usg ciąża 3 dni młodsza. Wczoraj widziałam ❤️😄 2 tygodnie temu jeszcze nie było
 
reklama
Do góry