reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny, mam od wczoraj mały kryzys czy wszystko jest ok. Mdłości ustały, wszystko w normie. Boje się, ze do tego 30.08 nie wytrzymam.
Nie krwawie, wszystko ok, ale sie obawiam czy dobrze się rozwija wszystko 🙄
Też tak miałam w ubiegłym tygodniu, przez dwa dni czułam się tak dobrze, że chciałam do lekarza lecieć 🙈 a później wszystkie objawy wróciły, nie przejmuj się tylko ciesz się lepszym samopoczuciem!
 
reklama
Witam. Po 1 donoszonej ciąży i 2 poronieniach chyba mogę do was dolaczyc. Dziś mamy 9+2. Na wizycie 21 lipca wszystko było w porządku, był zarodek widziałam serduszko. Termin porodu 11 marca. 20 sierpnia mamy następna wizytę. Oprócz piersi zero jakichkolwiek dolegliwości. 3majcie za nas kciuki
Duzo wsparcia przesylam.Jestem pobtakuch samych przejsciach co ty i mam taki sam termin❤oby tym razem wszystko skonczylo sie dobrze musimy w to wierzyc😘
 
Też jestem po przejściach. To moja 4 ciąża i trwa jak do tej pory najdłużej... 10 +4 dzień. Termin na 6.03. Jestem przed badaniem NIFTy i prenatalnym.
Czy jest już któraś po badaniu nifty??Czy można sobie samemu wybrać miejsce z listy czy z góry zostaje przydzielone?
Miałyście USG przed pobraniem krwi?
 
Hej ja robilam nifty 2 razy
2 lata temu przyjezdzala do mnie pielegniarka i pobierala krew
A w zeszly pon robilam drugi raz
I moglam wybrac sobie gdzie chce miec pobierana krew

Dzisiaj mialam prenatalne z wynikami krwii na pappe. Wszystko prawidłowo :)
 
witam popołudniowo, ja po wizycie u gina, wszystko w jak najlepszym porządku :)
maluszek ma 1,08 cm, serduszko bije :)
termin porodu mam na 30.03, dostałam listę badań do wykonania, skierowanie na prenatalne i następną wizytę mam 9 września :)
a tu nasz maluszek :)
 

Załączniki

  • IMG_20210812_153533.jpg
    IMG_20210812_153533.jpg
    987,3 KB · Wyświetleń: 60
Hej ja robilam nifty 2 razy
2 lata temu przyjezdzala do mnie pielegniarka i pobierala krew
A w zeszly pon robilam drugi raz
I moglam wybrac sobie gdzie chce miec pobierana krew

Dzisiaj mialam prenatalne z wynikami krwii na pappe. Wszystko prawidłowo :)
Zazdroszczę, masz już to z głowy 👏
Po jakim czasie obstawiasz przyjdą wyniki nifty ?
 
witam popołudniowo, ja po wizycie u gina, wszystko w jak najlepszym porządku :)
maluszek ma 1,08 cm, serduszko bije :)
termin porodu mam na 30.03, dostałam listę badań do wykonania, skierowanie na prenatalne i następną wizytę mam 9 września :)
a tu nasz maluszek :)
Gratki 🙌♥️ Ja dziś rozcielam nogę o wycieraczke(metalowa) myslalam, ze padne🙈🙄 skora zdarta z palca krew jak nie wiem
Oczywiście ranę odkazilam woda utleniona i plaster, majtki sprawdzałam co chwile czy oby nic się nie stalo🙄 - wiem wariuje...wy rozumiecie 😘
 
reklama
Do góry