reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Czesc. Co sadzicie? Na zdjęciu bardziej widoczna niż w rzeczywistości..
 

Załączniki

  • 20210812_212710.jpg
    20210812_212710.jpg
    921,7 KB · Wyświetleń: 79
  • 20210812_193136.jpg
    20210812_193136.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 79
Gratki 🙌♥️ Ja dziś rozcielam nogę o wycieraczke(metalowa) myslalam, ze padne🙈🙄 skora zdarta z palca krew jak nie wiem
Oczywiście ranę odkazilam woda utleniona i plaster, majtki sprawdzałam co chwile czy oby nic się nie stalo🙄 - wiem wariuje...wy rozumiecie 😘
matko, jak Ty żeś to zrobiła z tą nogą 🙄???

Witam dziewczyny piątkowo :)
jak tam samopoczucie ?
ja już na nogach bo mój szanowny małżonek chrapie jak stary, zepsuty traktor :crazy:
dziewczyny mam pytanka:
jakie badania macie zlecone do wykonania na teraz ?
czy bierzecie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego ? mi położna kazała kupić obowiązkowo, właśnie przeglądam co jest w mojej aptece online ....
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w ciąży bliźniaczej, w środę byłam u lekarza był 10w6d i drugi 10w5d wiec termin na około 5 marca 2022. Niby wszystko Ok, ale przy jednym maleństwie znalazł krwiaka, kazał iść na l4 i brać leki ale nie mówił o ciągłym leżeniu plackiem w łóżku. Trochę się stresuje, a kolejna wizyta dopiero 27 sierpnia. A jak u was? Czy którejś z was tez rozpoznano krwiaka? Nie wiem jakim cudem powstał, bo odkąd dowiedziałam się o ciazy strasznie na siebie uważam
 
Do góry